Захід Мастерфайбр |

ТЕХНОЛОГІЯ МАСТЕРФАЙБР

Основна сфера діяльності компанії «Захід-Мастерфайбр» – виробництво і укладання покриттів з гумової крихти для вуличних ігрових майданчиків, спортивних залів та виробничих приміщень. На сьогоднішній день конкуренція на нашому ринку величезна. Щоб вижити в цьому конкурентному середовищі виробники вдаються до різних методів боротьби за клієнта: хтось підкупляє бездоганним сервісом, забезпечуючи таким чином довготривалу зручну для клієнта співпрацю, хтось пропонує високу якість, гарантуючи при цьому 10-ти річний термін експлуатації покриттів, а хтось в жорсткій конкурентній боротьбі пропонує найнижчу ціну, створюючи клієнту максимально вигідні фінансові умови. Але коли кілька виробників починають боротися за одне замовлення, пропонуючи все більш вигідну ціну для клієнта, настає момент, коли прибуток від майбутнього об’єкту наближається до нуля. На цьому етапі більшість виробників виходять з гри, адже ні кому не цікаво працювати «в нуль». А далі достатньо ще трохи знизити ціну і договір підписано. А таке зниження ціни відбувається вже за рахунок економії на кількості або якості компонентів покриття.

На жаль, таке здешевлене за рахунок собівартості покриття з часом розвалюється. Це може статися за рік, або за два тижні після укладання, але це обов’язково станеться. В результаті клієнт отримав майданчик з поганим покриттям, а виробник змушений в кращому випадку переробляти покриття за свій рахунок, ну і додається третя сторона – це звичайні жителі, люди, які не можуть нормально експлуатувати зроблений для них майданчик.

Ми ніколи не відступаємо від технології, не порушуємо пропорції компонентів і не економимо на їх якості. Тому можемо з впевненістю сказати, що наше покриття є одним з найякісніших продуктів на ринку безшовних гумових покриттів. Від нас ви завжди можете отримати інформацію про матеріали, які ми використовуємо в процесі виготовлення покриття, переконатися в наявності гігієнічних сертифікатів на них. Також ми у вільному доступі висвітлюємо інформацію про адреси наших майданчиків з покриттям, щоб ви могли на власні очі переконатися в якості нашої роботи.

А тепер про саму технологію Мастерфайбр, що вона собою являє та які компоненти входять до її складу.

покрытие для детской площадки

Технологічні аспекти виробництва безшовних покриттів:

1. Поліуретановий клей. Саме від пропорції клею залежить якість покриття. Кількість клею розрахована на стовідсоткове обволікання клеєм кожної гумової крихти, з товщиною клейового прошарку, що забезпечує високу адгезію, тільки тоді стає можливим виготовлення довговічного покриття.

2. Час полімеризації клею. Розрахований таким чином, щоб забезпечити безшовність покриття. Неконтрольована полімеризація призводить до утворення на покритті нерівностей, горбів, напливів і т.п. Недостатня еластичність при полімеризації може привести до утворення тріщин на покритті.

3. Обов’язкове використання спеціального першого шару (праймера), що дозволяє щільно зв’язати основу і покриття. Відірвати наше покриття можливо тільки разом з верхнім шаром бетону. При попаданні води в тіло покриття, клейовий шар перешкоджає утворенню водяної плівки (калюжі) між основою і покриттям та забезпечує відсутність здуття покриття в міжсезоння і після зими.

резиновая крошка

4. Використання тільки високоякісної чистої крихти. Параметри, яким має відповідати крихта:

– процентний вміст пилу. Через високий вміст пилу не можливо досягти необхідного клейового зв’язку, через деякий час після виготовлення покриття починає руйнуватися;

– наявність металевого корту. Металевий корт може спричинити травмування під час експлуатації майданчика;

– вологість. крихта з невідповідною вологістю призводить до утворення здуття на поверхні покриття. Крихта зі значною вологістю перешкоджає адгезії покриття, в результаті чого покриття швидко зруйнується.

5. Спеціальне обладнання. Щоб отримати високоякісне покриття потрібно надзвичайно ретельно перемішати гумово-клеєву суміш, щоб «укутати» кожну гумову крихту клеєм.

Для підготовки суміші використовується оригінальний змішувач, в якому запатентована технологія змішування за допомогою шнека. Перевага цієї технології в тому, що частинки крихти не просто змішуються, а з силою стискаються шнеком.

6. Спосіб укладання. Наші покриття ретельно укладаються і трамбуються. Принципова різниця між «розкочуванням» і трамбуванням полягає в напрямку зусилля: валик створює вектор сили, спрямований під кутом до поверхні основи, а трамбувальні рухи спрямовані перпендикулярно до основи. Ми не використовуємо укладальні машини саме з цієї причини, хоча вони виробляють більше квадратних метрів за зміну. Машини розгортають, але не трамбують покриття. Щільність покриття, у якого кожен сантиметр ретельно утрамбований вручну, значно вище. Такий метод вимагає набагато більших фізичних витрат з боку робітників під час виробництва, але це окупається більш високою якістю і довговічністю гумових покриттів.

Гумово-каучукове покриття за технологією Мастерфайбр укладається виключно на тверду основу – бетон або асфальт. Нижче наведена схема влаштування підложки бетонної основи під безшовне покриття. Дана схема є умовною, оскільки товщина шарів та їх кількість може змінюватися залежно від типу ґрунту, на якому планується влаштування бетонної основи.