Захід Мастерфайбр |

ПРО КОМПАНІЮ ЗАХІД-МАСТЕРФАЙБР

       Історія бренду.

          Історія бренду «Мастерфайбр» почалася ще в 1980 році, коли у Австралійської компанії “Masterfibre” PTY LTD з’явилася ідея переробки старих автомобільних покришок в гумову крихту з подальшим перетворенням цих відходів в спеціальне травмобезпечне і довговічне покриття для дитячих та спортивних майданчиків з гумової крихти. Це викликало справжній захват, і вже через пару років такі покриття стали укладати в усьому світі.

мастерфайбр

      Початок діяльності.

          Офіційно діяльність компанії «Захід-Мастерфайбр» на території Західної України була оформлена в 2013 році. Для цього директор компанії Суслопаров Олег успішно завершив теоретичні та практичні курси навчання за технологією виробництва гумових покриттів «Мастерфайбр» і отримав ексклюзивне право на виробництво всього спектру продукції на території Західної України.

           Далі в рідному Івано-Франківську було знайдено відповідне приміщення, зібрана команда фахівців і вже через кілька місяців було укладено перше гумове покриття для спортивного майданчика.

        Технологія.  

            Суть технології полягає в змішуванні між собою основних компонентів, таких як, гумова крихта, поліуретановий клей і барвник, безпосередньо на об’єкті з подальшим укладанням готової суміші. Такі покриття укладаються наливним способом, що і робить їх безшовним.

             У своїй роботі ми використовуємо тільки високоякісні і сертифіковані матеріали, не економлячи на їх кількості, тому наші майданчики експлуатуються протягом багатьох років, стійко витримуючи перепади температури і великі навантаження. Фахівці «Захід-Мастерфайбр» строго стежать за дотриманням технології при виробництві і укладанні покриттів. Ми даємо гарантію на свої роботи і проводимо профілактичний огляд всіх «своїх» майданчиків щороку.

             Всі наші об’єкти комплектуємо необхідним обладнанням та спортивним інвентарем. Уважно підходимо до кожного замовлення і намагаємося задовольнити всім вимогам і побажанням замовника, навіть найвибагливішим.

             У каталозі продукції Ви знайдете великий вибір різноманітних покриттів для спортивних і дитячих майданчиків, критих залів, нашого виробництва і зарубіжних виробників під будь-який бюджет. На всю продукцію і роботи надається гарантія та гарантійне обслуговування.

             Ми завжди відкриті до співпраці, готові змінюватися на краще, постійно вдосконалюватися і оновлювати наш асортимент.

        Основні види гумових покриттів, що випускаються компанією «Захід-Мастерфайбр»:

  1. МАСТЕРСПОРТ, гумове покриття для спорту, травмобезпечне покриття яке застосовується для благоустрою спортивних майданчиків. Гумове покриття «МАСТЕРСПОРТ» підходить для занять будь-яким видом спорту, чи то, міні футбол, баскетбол або волейбол. Гумове покриття для спортивних майданчиків має підвищену еластичність, хорошим відскоком м’яча і захищає суглоби спортсменів від травм. Безшовне покриття має високу адгезію з бетонною основою. Гумове спортивне покриття має безліч маленьких пов’язаних між собою повітряних порожнин, крізь які і проходить рідина, що потрапила на поверхню, тому калюжі на такому покритті не скупчуються.
  2. МАСТЕРФАЙБР, основним призначенням покриття «Мастерфайбр» є благоустрій дитячих майданчиків, дворових територій, зон відпочинку, пішохідних доріжок, ступенів. Основа під гумове покриття – асфальт, бетон або утрамбована піщано-гравійна суміш. Основною перевагою гумового покриття є його надійність, простота в укладанні, легкий догляд. Вода не накопичується на гумовому покритті, а проходить крізь нього, завдяки чому, на поверхні не буває калюж, і діти можуть грати на ньому відразу після дощу. Для створення травмобезопасного покриття можуть використовуватися як одношарові, так і двошарові покриття типу Сендвіч, що забезпечують додаткову безпеку дітей.
  3. TETRAPUR ENZ II TYPE, професійне покриття для стадіонів і бігових доріжок. Гумове покриття для бігових доріжок «TETRAPUR ENZ II TYPE» є безшовним. Основною його відмінністю від інших подібних матеріалів є двошарова структура. Перший шар – підкладка, другий шар – поверхневий, виготовляється за допомогою спеціального спрея. Гумове покриття «TETRAPUR ENZ II TYPE» стійке до механічних пошкоджень, а також витримує зіткнення з шипами спортивного взуття, володіє шорсткою поверхнею, що забезпечує антиковзаючий ефект.

         Наша компанія є офіційним постачальником штучної трави такого світового бренду, як HATKO (HATKO ULUSLARALASI SPOR TECHNOLOJILERI LTD. STI), Туреччина.

          Ми здійснюємо монтаж полів зі штучним газоном для різних видів спорту, для дитячих майданчиків і благоустрою території.

          Також у нас Ви можете придбати всі комплектуючі для укладання та засипання штучних полів, а саме: гумова крихта, кварцовий пісок, двокомпонентний поліуретановий клей, стикувальна стрічка.

резиновая плитка

           У 2020 році ми розширили асортимент наших товарів, запустивши власне виробництво травмобезпечного покриття для дитячих майданчиків – гумової плитки. Продукція компанії Захід-Мастерфайбр виготовляється з якісної сировини на професійному обладнанні з дотриманням точної рецептури і технології. В результаті отримуємо високоякісну гумову плитку для дитячих та спортивних майданчиків.

            Гумова плитка є універсальним рішенням, оскільки може застосовуватися як для дитячих, так і для спортивних майданчиків, присадибних ділянок, зон відпочинку. Монтується таке покриття практично на будь-яку поверхню – асфальт, бетон, дерево, гранвідсів та ін.

            Щоб купити гумову плитку, безшовне гумове покриття для дитячих майданчиків, покриття для спортивних майданчиків, професійне гумове покриття для бігових доріжок, зателефонуйте (066) 864-23-53 або напишіть нам на електронну адресу zahid-master@ukr.net, і наші фахівці самі зв’яжуться з Вами та проконсультують з приводу ціни покриттів з гумової крихти.