Штучна трава газон, спортивне покриття

Покриття з штучної трави (Искусственная трава) — відмінний варіант облаштування спортивного майданчика. Воно буває різних видів залежно від його призначення і розрізняється по товщині підкладки, структурі і довжині ворсу.

Компанія «Захід-Майстерфайбр» поставляє і проводить монтаж штучної трави для футболу, виготовленої на фабриці компанії SALTEX OY (Фінляндія).

Штучна трава для футболу, що випускається компанією SALTEX OY, протестована провідною Європейською спортивною лабораторією – Labosport. Декілька моделей штучної трави для футболу володіють сертифікатами FIFA «дві зірки».

Виробництво штучної трави здійснюється за технологією «тафтінг-метод». Для імітації стебел трави використовуються об’ємні поліетиленові волокна, які закріплюються на міцній основі, потім вся конструкція покривається латексом. Поліетилен є досить комфортним матеріалом для гравців і витримує різні погодні умови.

 trava

Залежно від виду спорту, ворс штучної трави може відрізнятися кущистістю і щільністю. Самі волокна по своїй будові поділяються на нерозщеплені (монофіламентні) і розщеплені (фібріліровані).

Довжина волокон штучної трави для футболу становить від 40 до 65 мм. У моделях штучної трави для футболу з фібрілірованим ворсом застосовується поліетиленовий ворс вироблений компанією «Thiolongrass» (Голландія), що дозволяє їй зберігати свої характеристики в температурному діапазоні від — 40°С до +50°С. У нових моделях штучного покриття для футболу застосовується монофіломентний ворс з блокополімера вироблений компанією «Thiolongrass» (Голландія).

Залежно від модифікації «штучної трави» використовуються різні способи засипання. Наповнювачем штучних трав’яних футбольних полів є дроблена гума. Дроблена гума може бути різного кольору і якості. Якість, фракція гранул і фракційний склад гранул має високий вплив на еластичність футбольного поля.

Для того щоб спортивне покриття служило як можна довше, високі вимоги пред’являються до підготовки його основи, яка в першу чергу має забезпечувати ефективне відведення води.

Переваги покриття Штучна трава (Искусственная трава):

—        п’ятикратне збільшення терміну експлуатації даного ігрового поля в порівнянні з природним газоном;

—        на даному покритті можна грати за будь-яких погодних умов;

—        штучна трава виготовляється із зносостійких волокон, що забезпечує довгий термін служби покриття і здатність витримувати серйозні навантаження;

—        лінії розмітки покриття виготовляються з того ж матеріалу, що і сама поверхня, що виключає необхідність періодично займатися оновленням і відновленням розмітки;

—        сприяє зменшенню травматизму;

—        мінімальні вимоги до догляду;

—     не виділяють небезпечних чи шкідливих для здоров’я людини речовин, є всі сертифікати та дозволи;

—       вироблено з негорючих матеріалів, тому пожежобезпечне, що підтверджують наші сертифікати та дозволи;

—        відрізняється стійкістю до ультрафіолетового впливу і стійкістю до зносу;

—        витримує перепади температур;

—        гарантована якість, підтверджена сертифікатами FIFA.

 Таким чином, можна сказати, що трава — це універсальне покриття для гри у футбол, вона дозволяє регулювати величину відскоку і швидкість м’яча, вона довговічна, дозволяє заощадити на основі, і не дає серйозних навантажень на м’язи і зв’язки спортсменів.


 Штучна трава Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Рівне та інші області.

Виготовлення та встановлення штучної трави та газону за високоякісною технологію!