Захід Мастерфайбр |

ШТУЧНА ТРАВА

искусственная трава


ФУТБОЛЬНІ ПОЛЯ
искусственная трава

МУЛЬТИ-ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ
искусственная трава


ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН
искусственная трава

Штучна трава – це рулонне синтетичне покриття, виготовлене методом тафтингу. Ворс покриття виготовляється з поліпропілену, поліетилену або їх поєднання, що визначає його довговічність і експлуатаційні властивості. Штучна трава може успішно експлуатуватися в будь-який час року і доби, незалежно від погодних умов. Для укладання такого виду покриття достатньо щебеневої основи з гранітним відсівом, що дозволяє значно заощадити кошти, відмовившись від дорогого бетону.

 

Штучний газон – це вигідна та повноцінна заміна натуральному. Навіть в умовах активної експлуатації, .

покриття з штучної трави зберігає свій зовнішній вигляд та відмінні експлуатаційні характеристики. На відміну від натурального газону, штучна трава не вибаглива в догляді, не вигорає та не піддається атмосферним впливам.

У 2018 році компанія Захід-Мастерфайбр стала партнером турецької компанії HATKO, яка виробляє інноваційні та унікальні системи синтетичного газону для: футбольних та міні-футбольних полів, тенісних кортів, багатофункціональних спортивних майданчиків та ландшафтного дизайну. Компанія HATKO розпочала свій шлях на початку 2006 року, поставивши перед собою грандіозну мету: стати світовим брендом! За два роки HATKO стала ліцензійним учасником програми якості FIFA 

для футбольних полів. Компанія HATKO виробляла, експортувала, встановлювала і сертифікувала поля для FIFA Recommended в Південній Кореї, Чилі, Великобританії, Нігерії, Коморських островах, Мавританії, Марокко і Кувейті

Конкурентні переваги цієї компанії полягають у використанні унікальних технологій та інтенсивному проведенні науково-дослідних робіт з розвитку своїх систем покриттів. Тому ми пропонуємо системи синтетичного газону за найвищими стандартами якості.

 

Штучна трава від компанії HATKO представлена трьома видами продукції:

 1. Спортивна трава для футболу, міні-футболу та гандболу
 2. Спортивна трава для мультифункціональних майданчиків (баскетбол, волейбол, теніс та ін.)
 3. Декоративна трава для садово-ландшафтного дизайну та дитячих майданчиків

 

По типу волокна, штучна трава класифікується як монофіламентна або фібрильована. Асортимент нашої продукції представлений двома типами трави.

 

искусственная трава

Монофіламента  трава. Це трава з цілісних нерозщеплених волокон які з’єднуються в пучок, має високу міцність та за своєю структурою дуже близька до натуральної. В основі – блокополімерна нитка, яка в процесі виготовлення градуюється на 6-8 маленьких стеблинок, на виході утворюючи пучок. Ці маленькі стеблинки можуть бути схожими між собою, або бути різними по довжині, ширині, відрізнятися за кольором або текстурою, що додає максимально природний вигляд такому покриттю. Блокополімер поєднує в собі основні властивості поліпропілену і поліетилену. Буває заввишки від 40мм до 60мм і має тонкий м’який ворс. Монофіламентна трава вважається довговічнішою і надійнішою завдяки більшій товщині ворсу.  Засипається така трава кварцовим піском та гумовим гранулятом.

Плюси:

 • натуральний зовнішній вигляд;
 • вищий показник зносостійкості, жорсткості та довговічності в порівнянні з фібрильованою травою;
 • швидке відновлення вертикального положення травинок.

Мінуси:

 • гірше утримує засипку ніж фібрильована трава;
 • дорожче трави з фібрильованим ворсом.
искусственная трава

Фібрильована трава. Така трава має жорсткий і широкий ворс (9-12 мм) з сітчастою структурою, в якому є надрізи, виготовляють її з поліетилену. У основи трава має одну товсту нитку, яка потім розщеплюється на більш вузькі травинки. Фібрильована трава не відрізняється натуральністю. Проводиться такий газон з поліетилену. Така штучна трава буває висотою від 20мм до 40мм. Засипається даний вид покриття тільки кварцовим піском.

Плюси:

 • добре зберігає засипку, ущільнюючись не дає засипним матеріалам переміщатись і пилити;
 • демократична ціна за рахунок нижчої собівартості.

Мінуси:

 • неприродній вигляд.
 • менший термін експлуатації, з часом така трава поділяється на дрібні ворсинки і втрачає міцність.

По типу засипки, штучна трава буває напівзасипна та засипна. В якості матеріалу для засипання трави, використовується кварцовий пісок та гумова крихта. Наповнювач забезпечує необхідну амортизацію покриття, пружність, дозволяє контролювати експлуатаційні параметри майданчика та забезпечує травмобезпеку штучного газону.

искусственная трава

Компанія Захід-Мастерфайбр пропонує різноманітні види штучної трави, для будь-яких сфер застосування. Наші спеціалісти залюбки розкажуть про асортимент трави, допоможуть обрати покриття зі штучної трави, що буде відповідати Вашим цілям.