Штучна трава газон, спортивне покриття


Покриття з штучної трави (Искусственная трава) – відмінний варіант облаштування спортивного майданчика. Воно буває різних видів залежно від його призначення і розрізняється по товщині підкладки, структурі і довжині ворсу.

Компанія «Захід-Мастерфайбр» поставляє і проводить монтаж штучної трави для футболу, виготовленої на фабриці компанії HATIKO (Туреччина).

Виробництво штучної трави здійснюється за технологією «тафтінг-метод». Для імітації стебел трави використовуються об’ємні поліетиленові волокна, які закріплюються на міцній основі, потім вся конструкція покривається латексом. Поліетилен є досить комфортним матеріалом для гравців і витримує різні погодні умови.

 trava

Залежно від виду спрту, ворс штучної трави може відрізнятися кущистістю і щільністю. Самі волокна по своїй будові поділяються на нерозщеплені (монофіламентні) і розщеплені (фібріліровані).

Для спорту пропонуємо наступні види трави HATKO:

  1. SPINE TURF, розроблена для професійних потреб, завдяки пружності та еластичності волокна забезпечує гравцям ідеальний контроль м’яча. Штучна трава демонструє відмінний опір протекторам взуття, відповідно довговічність. Повністю копіює звичайний газон, хоча і володіє поліпшеними характеристиками. Трава представлена у трьох висотах ворсу: 40мм; 50мм; 60мм. Призначеня: футбольні та міні-футбольні поля.
  2. OMEGA TURF  має свою унікальність – три ребра жорсткості, які забезпечують стійкість, гнучкість і довговічність волокн. Волокно складається з 100% поліетилену.
    Призначення: для професійного футболу та інших спортивних ігор на відкритому просторі. Представлена в 3 толщинах: 40 мм, 50 мм, 60 мм и в 3 кольорах: зелений, лаймовий, білий.
  3. HATKO EXA multisport призначене для багатофункціональних майданчиків, футболу, тенісу та інших спортивних ігор на відкритому просторі. Трава представлена у трьох висотах ворсу: 15мм; 18мм; 20мм.

Залежно від модифікації «штучної трави» використовуються різні способи засипання. Якщо трава монофіламентна, то для засипки використовується кварцовий пісок на нижній шар і гумова крихта на верхній шар. Якщо фібрільована трава, то для засипки використовується тільки кварцевий пісок. Найчастіше товщина засипки складається з одного-трьох сантиметрів піску і одного-трьох сантиметрів гумових гранул.

Для того щоб спортивне покриття служило як можна довше, високі вимоги пред’являються до підготовки його основи, яка в першу чергу має забезпечувати ефективне відведення води.

Переваги покриття Штучна трава (Искусственная трава):

– п’ятикратне збільшення терміну експлуатації даного ігрового поля в порівнянні з природним газоном;

– на даному покритті можна грати за будь-яких погодних умов;

– штучна трава виготовляється із зносостійких волокон, що забезпечує довгий термін служби покриття і здатність витримувати серйозні навантаження;

– лінії розмітки покриття виготовляються з того ж матеріалу, що і сама поверхня, що виключає необхідність періодично займатися оновленням і відновленням розмітки;

– сприяє зменшенню травматизму;

– мінімальні вимоги до догляду;

– не виділяють небезпечних чи шкідливих для здоров’я людини речовин;

– вироблено з негорючих матеріалів, тому покриття пожежобезпечне;

– відрізняється стійкістю до ультрафіолетового впливу і стійкістю до зносу;

– витримує перепади температур;

– гарантована якість, підтверджена сертифікатами FIFA.

При виробництві трави використовується особливе волокно і унікальні технології, тому ми можемо запропонувати вам системи синтетичного газону за найвищими стандартами якості.


 Штучна трава Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Рівне та інші області.

Виготовлення та встановлення штучної трави та газону за високоякісною технологію!