Загороджувальна сітка

Загороджувальна сітка користується попитом для облаштування спортивних, дитячих майданчиків, внутрішніх приміщень для занять та ігор. Їх застосування також доцільно для поділу великих площ на менші зони. Якщо потрібно вберегти вікна, оглядову зону або інші частини спортзалу – огороджувальні сітки будуть доречними. Застосування сіток огороджувальних можливо також на майданчиках відкритого типу, які призначені для дітей або командних ігор. Даний інвентар відіграє важливу роль служачи захистом глядачам.

Властивості загороджувальної сітки:

1. Міцність і зносостійкість. Загороджувальна сітка для спортзалу прекрасно витримує навантаження під час спортивних ігор, багаторазовий демонтаж і перенесення на нові об’єкти та транспортування в різних умовах.

2. Універсальність. Монтаж захисної огорожі може здійснюватися на відкритих спортивних майданчиках і стадіонах, в закритих спортзалах, на території дитячих майданчиків та інших об’єктах.

3. Стійкість до температурних коливань, опадів та підвищеної вологості, впливу ультрафіолетових сонячних променів.

4. Практичність. Загороджувальні сітки не вимагають особливого догляду, легко монтуються і знімаються. У складеному вигляді загороджувальна спортивна сітка займає мінімум місця;

5. Широкий асортимент. У нас ви знайдете великий вибір спортивних загороджувальних сіток різних параметрів, для будь якої сфери застосування. Виготовлення за індивідуальними розмірами.

Характеристики загороджувальних сіток. За сировиною виготовлення  загороджувальні сітки поділяються на два види:

1. Поліпропиленові сітки. Параметри:

– діаметр шнура: 2.5 мм, 3.5 мм, 4.5 мм, 5.5 мм, 6.5 мм;

– розмір ячійки: 15 см, 12 см, 10 см, 7.5 см, 4.5 см;

– колір: білий, чорний, жовтий, синій, зелений, червоний і діагональні смуги цих кольорів.

2. Капронові сітки. Параметри:

– діаметр шнура: 1.2 мм, 3.5 мм;

– розмір ячійки: 15 см, 12 см, 10 см, 7.5 см, 4.5 см;

– колір: білий, зелений ( при діаметрі шнура 1.2 мм).

При виготовленні сіток використовується технологія плетіння «полуторний вузол», що не дає ячійкам змінювати розмір, розтягуватися і розпливатися.

З повним асортиментом можна ознайомитися у прайс-листі «Спортивні сітки», який доступний для перегляду на сайті.

Інша продукція компанії