Властивості безшовного покриття з гумової крихти від компанії “Захід-Мастерфайбр”

Основний напрямок діяльності компанії «Захід-Мастерфайбр» це виробництво наливного безшовного покриття з гумової крихти для спортивних та дитячих майданчиків. Покриття «Мастерспорт» від нашої компанії відповідає усім вимогам безпеки та якості, що ставляться до спортивних покриттів.

Переваги покриття з гумової крихти:

  1. Водопроникність. Завдяки пористій структурі покриття швидко пропускає воду, тому після дощу на ньому не утворюються калюжі і майданчик одразу готовий до експлуатації.
  2. Висока міцність, зносостійкість, еластичність та пружність. Цими характеристиками покриття володіє завдяки використанню у своєму складі гумової крихти SBR з перероблених автомобільних шин. Компанія «Захід-Мастерфайбр» використовує тільки якісні матеріали для виготовлення покриття, а також не економить на їх кількості, тому наші майданчики експлуатуються протягом багатьох років, стійко витримуючи перепади температури та великі навантаження.
  3. Екологічність. Оскільки при виробництві гумового покриття використовуються тільки високоякісні нетоксичні матеріали, що відповідають вимогам гігієни, покриття є повністю безпечним для людини та навколишнього середовища.
  4. Травмобезпека. Завдяки широховатій поверхності, покриття не слизьке і володіє хорошим зчепленням зі взуттям. Завдяки цьому знижується ризик отримання травм, а гумова поверхня пом`якшує падіння, амортизує удари та зменшує навантаження на опорно-руховий апарат людини.
  5. Простота в догляді. Покриття не потребує особливого догляду, у разі необхідності його можна промити водою зі шланга або просто підмести.