[:ua]ПРО КОМПАНІЮ ЗАХІД-МАСТЕРФАЙБР[:ru]ПРО КОМПАНИЮ ЗАХИД-МАСТЕРФАЙБР[:]


[:ua]З 2013 року компанія «Захід-Мастерфайбр» працює на ринку України у сфері облаштування спортивних та дитячих майданчиків. Діяльність компанії акцентована на виготовленні та укладанні екологічно чистих, безшовних, довговічних покриттів з гумової та каучукової крихти по технології «Мастерфайбр». Суть технології полягає у змішуванні між собою головних компонентів, таких як, гумова крихта, поліуретановий клей та барвник, безпосередньо на об’єкті з подальшим укладанням готової суміші. Такі покриття укладаються наливним способом, що і робить їх безшовними. В своїй роботі ми використовуємо тільки високоякісні та сертифіковані матеріали, не економлячи на їх кількості, тому наші майданчики експлуатуються протягом багатьох років, стійко витримуючи перепади температури та великі навантаження. Спеціалісти «Захід-Мастерфайбр» строго слідкують за дотриманням технології при виробництві та укладанні покриттів.

Наша компанія є офіційним постачальником штучної трави такого світового бренду, як HATKO (HATKO ULUSLARALASI SPOR TECHNOLOJILERI LTD. STI), Туреччина.

Ми здійснюємо монтаж полів з штучним газоном для різних видів спорту, для дитячих майданчиків та благоустрою території.

Усі наші об’єкти комплектуємо необхідним обладнанням та спортивним інвентарем. Уважно підходимо до кожного замовлення і стараємося задовільнити усім вимогам та побажанням замовника, навіть самим найвибагливішим.

Також у нас Ви можете придбати усі комплектуючі для укладання та засипання штучних полів, а саме: гумова крихта, кварцовий пісок, двокомпонентний поліуретановий клей, стикувальна стрічка.

В каталозі продукції Ви знайдете великий вибір різноманітних покриттів для спортивних та дитячих майданчиків, критих залів, нашого виробництва та зарубіжних виробників під будь-який бюджет. На всю продукцію та роботи надаємо гарантію та гарантійне обслуговування.

Ми завжди відкриті до співпраці, готові змінюватися на краще, постійно вдосконалюватись та оновлювати наш асортимент.

 [:ru]С 2013 года компания «Запад-Мастерфайбр» работает на рынке Украины в сфере обустройства спортивных и детских площадок. Деятельность компании акцентирована на изготовлении и укладке экологически чистых, бесшовных, долговечных покрытий из резиновой и каучуковой крошки по технологии «Мастерфайбр». Суть технологии заключается в смешивании между собой главных компонентов, таких как, резиновая крошка, полиуретановый клей и краситель, непосредственно на объекте с последующей укладкой готовой смеси. Такие покрытия укладываются наливным способом, что и делает их бесшовными. В своей работе мы используем только высококачественные и сертифицированные материалы, не скупясь на их количестве, поэтому наши площадки эксплуатируются в течение многих лет, устойчиво выдерживая перепады температуры и большие нагрузки. Специалисты «Захид-Мастерфайбр» строго следят за соблюдением технологии при производстве и укладке покрытий.

Наша компания является официальным поставщиком искусственной травы такого мирового бренда, как HATKO (HATKO ULUSLARALASI SPOR TECHNOLOJILERI LTD. STI), Турция.

Мы осуществляем монтаж полей с искусственным газоном для различных видов спорта, для детских площадок и благоустройства территории.

Все наши объекты комплектуем необходимым оборудованием и спортивным инвентарем. Внимательно подходим к каждому заказу и стараемся удовлетворить всем требованиям и пожеланиям заказчика, даже самым требовательным.

Также у нас Вы можете приобрести все комплектующие для укладки и засыпки искусственных полей, а именно: резиновая крошка, кварцевый песок, двухкомпонентный полиуретановый клей, стыковочная лента.

В каталоге продукции Вы найдете большой выбор разнообразных покрытий для спортивных и детских площадок, крытых залов нашего производства и зарубежных производителей под любой бюджет. На всю продукцию и работы предоставляется гарантия и гарантийное обслуживание.

Мы всегда открыты к сотрудничеству, готовы меняться к лучшему, постоянно совершенствоваться и обновлять наш ассортимент.[:]