Покриття для спорту

         ТОВ «Захід-Мастерфайбр» пропонує спортивне покриття для спортивних та дитячих майданчиків:

  • Покриття штучна трава

ТОВ “Захід-Мастерфайбр” поставляє покриття штучний газон від турецької компанії HATKO для: футбольних та міні-футбольних полів, регбі, тенісних кортів, гольфу, хокея на траві, дитячих майданчиків та ландшафтного дизайну.

Штучне покриття від Захід-Мастерфайбр різноманітне за типом та висотою ворсу (від 15 до 60 мм), товщиною і вагою ворсу та призначенням трави, в нас Ви зможете купити штучну траву для футболу, міні-футболу, регбі, тенісу, хокея на траві, для дитячого майданчика та ландшафтна трава.

  • Гумове покриття

Наливне безшовне гумове покриття від Захід-Мастерфайбр з гумової або каучукової крихти для спортивних (міні-футбол, баскетбол, стрітбол, волейбол, теніс) та дитячих майданчиків. Покриття спортивних майданчиків володіє високою міцністю, пружністю та водопроникністю. Гумові покриття для майданчиків розрізняються за кольором і товщиною. М’яке покриття для дитячих майданчиків амортизує удари при падінні. Купити спортивне покриття від Захід-Мастерфайбр,  а також отримати детальну консультацію по покриттям Ви зможете зателефонувавши нашим менеджерам.

  • Гумова плитка

Плитка гумова застосовується для безпеки на дитячих ігрових майданчиках. Така плитка допоможе вберегти дітей від отримання травм при падінні під час активної гри. Таке покриття володіє високою міцністю і пружністю, але водночас м`яке і поглинає удари.  Виготовляється плитка з резинової крихти з зв`язуючим та пігментом методом гарячого пресування.

Гумова плитка для дитячих майданчиків являє собою різнобарвну гумову плитку квадратної або шестикутної форми, розміром 470х470 або 500х500 мм та товщиною від 20 до 50 мм.

Також ми пропонуємо гумові плитки або мати для спортивних та тренажерних залів. Гумова плитка для спортзала розроблена з врахуванням підвищених навантажень під час занять спортом. Купити гумову плитку можна за телефонами вказаними на сайті компанії Захід-Мастерфайбр.