Покриття для спортивних площадок


Резинове покриття для спортивних площадок

Одношарове спортивне покриття з гумової крихти, виробляється  вже 6 років.  Воно добре зарекомендувало себе в якості покриття для спортивних майданчиків.

Покриття забезпечує оптимальний відскік м’яча у спортивних іграх, має гарну зв’язку зі спортивним взуттям і оберігає суглоби спортсменів від травм.

Колірна палітра: зелена, цегляна, бордова. Можливе комбінування кольорів на одному майданчику.

“МАСТЕРСПОРТ” відрізняється від звичайного гумового покриття “Мастерфайбр” вищим вмістом клею-сполучного поліуретану. Це дозволяє зробити спортивне покриття більш жорстким і зносостойким. Такое покриття для спортивних площаждок легко справляється з підвищеними навантаженнями протягом багатьох років.

Товщина покриття “МАСТЕРСПОРТ” 8-10мм. Більше робити не рекомендується, оскільки більш м’яке спортивне покриття ускладнює рух і спортсмен на ньому швидко виснажується.

Спортивне покриття на відкритому повітрі укладається тільки на рівну жорстку основу (асфальт або бетон). Укладання на асфальт краще тому, що бетон набирає міцність протягом 28 днів. В ньому присутня залишкова волога. Терміни укладання спортивного покриття збільшується. Також на бетоні важче, ніж на асфальті, витримати рівність покриття на великих площах.