Покриття для паркінгів, гаражів та майстерень


avto1

Виробничі приміщення, паркінги, майстерні і гаражі

ЕКВЕСТРІМАТ – суперміцне, водонепроникне, зносостійке, пружне покриття, стійке до будь-яких дій. Еквестрімат – двошарове покриття товщиною від 10 мм і більше. Перший шар є покриття з гумової крихти. Другий шар – це нанесений поверх першого, забарвлений в однотонний необхідний колір.

Причини прийняти нашу пропозицію:

Покриття «Еквестрімат» дуже міцні і зносостійкі. Їх не ушкоджують ні падаючі з висоти гайкові ключі, ні колеса з шипованной гумою, ні кислоти, ні луги! За весь час експлуатації на наших покриттях для гаражів і складів не утворюється колія від машин.

Комерційні покриття для гаражів і складів «Еквестрімат» не вимагають додаткового догляду. Мити такі покриття дуже просто – полити водою з шланга або підмести віником – і підлога знову чиста!

Покриття підлоги гаража і складів «Еквестрімат» не пропускає воду – саме тому їх можна мити з шланга, не боячись залити приміщення нижче.

Покриття для складів «Еквестрімат» безшовні – тобто в них не буде тріщин, вибоїн і стиків, в які може забиватися сміття і які можуть заважати пересуванню усередині приміщення. Наприклад, якщо у Вас в гаражі порепався асфальт – колеса Вашого автомобіля довго не протягнуть. А якщо на підлозі складу у Вас безліч стиків і швів, то робочі вже не можуть швидко переміщати паллети із зони в зону.

Комерційні покриття для гаражів і покриття для складів легко укладаються. Для їх укладання Вам не знадобитися виносити з приміщення важкі стелажі або техніку! Ми виготовляємо покриття, не створюючи Вам додаткових проблем.

avto2Покриття для паркінгів і гаражів.

Полімерні покриття для сходів і підлоги на базі застосування епоксидної смоли без розчинників, мають велику область застосування: склади, гаражі, паркінги, школи, дитячі садки, медичні установи, об’єкти побутового обслуговування. Наливні підлоги володіють рядом переваг, які вкрай важливі, – вони не ковзають, екологічно чисті і не запорошуються, стійкі до перепадів температур, до механічних і фізичних навантажень, водостійкі і удароміцні.

Для додання естетичних властивостей покриття декоруються кольоровими вкладками. Можливе нанесення покриття різних кольорів в одному приміщенні.

Залежно від умов експлуатації підлоги можуть бути виготовлені будь-якого вигляду (глянсові, шовковисто-матові) і з будь-якою фактурою поверхні (гладкі або із заданим ступенем шорсткості).

При необхідності можна легко відновити або поміняти колір покриття. Для цього досить нанести зверху шар покривного матеріалу або лаку. Завдяки міцності і в той же час еластичності матеріалів, а також можливості використовувати практично необмежену колірну гамму, такі наливні підлоги знаходять широке застосування в декоративних об’єктах.

Укладання підлоги нашими фахівцями гарантує створення довговічного покриття високої якості. Досвідчені технологи зможуть підказати, яке укладання підлоги буде якнайкращим.