Покриття для конюшень і тваринництва


staynyaЕКВЕСТРІМАТ – водонепронекне покриття, призначене для гаражів і паркінгів, промислових і складських приміщень, а також приміщень для тварин. Воно монолітне, проводиться з гумової крихти, різних кольорів, з нанесенням верхнього поліуретанового шару для додаткової міцності.

Властивості покриття:
– довговічне, володіє підвищеною міцністю і зносостійкістю;
– стійке до слабоагрессивних кислотних, лужних і соляних дій, а також до масел, вуглеводневих палив і інших технічних рідин;
– не вбирає запахи;

Від правильного життя тварин залежить їх здоров’я і настрій. Покриття має велике значення для створення комфортних, здорових умов в стайнях, на фермах і в інших місцях утримання тварин.

Не секрет, що матеріали, які зараз широко використовуються при прокладанні покриття  в стайнях мають ряд істотних недоліків. Торф’яні подушки з часом стають сприятливим середовищем для розмноження бактерій; глинобитні підлоги вимагають постійного догляду і регулярної заміни; дерев’яні підлоги слизькі і негігієнічні; бетонні підлоги холодні, сирі і жорсткі.

Рішення всіх вищеперелічених проблем знайдене – спеціальне гумове покриття “Еквестрімат”.

Відмітною особливістю покриття «ЕКВЕСТРІМАТ» є те, що воно укладається в основу методом наливних килимів, що різко знижує вимоги до рівності основи. Покриття безшовне і займає весь необхідний простір. У основі можуть бути невеликі западини або напливи, які будуть закриті сумішшю при укладанні. При цьому «ЕКВЕСТРІМАТ» володіє високою адгезією до асфальтової або бетонної основи.

Переваги покриття “Еквестрімат”:

– Гігієнічність. Покриття “Еквестрімат” непроникне для вологи як зверху, так і знизу. Не дивлячись на агресивне середовище покриття не руйнується і не гниє. Воно зовсім не вбирає запахи і легко миється.
– Міцність і зносостійкість. Верхній поліуретановий шар покриття “Еквестрімат” забезпечує його надійний захист від руйнування навіть при великих навантаженнях (зокрема від шипованних шин).
– Низька теплопроводімость. Покриття “Еквестрімат” є чудовим теплоізолятором. Воно захищає приміщення від вогкості.

Технологія виробництва покриття “Еквестрімат” захищена патентами, які належить компанії ТОВ “Мастерфайбр”. Використання технології “Еквестрімат” можливо тільки власником патентів (патентовласником ТОВ “Мастерфайбр”), або його авторизованими користувачами.

Компоненти, з яких виготовляється покриття, мають всі необхідні сертифікати: у виробництві використовується тільки високоякісна очищена гумова крихта, спеціально розроблені клеї, фарбники і інші складники, що додають покриттю необхідні властивості.

Термін служби покриття “Еквестрімат” – близько 10 років!*