Покриття для бігових доріжок


Покриття для бігових доріжок

Професійні покриття на поліуретановій основі “Масніпур” призначені для великих стадіонів і бігових доріжок. Покриття розраховані на великі навантаження. По них можна бігати в шипованому взутті та завдяки своїм характеристикам міцності, вони не пошкоджуються. Покриття пропускають воду, що дуже зручно при експлуатації.

Ознайомившись з продукцією світових лідерів у цій галузі, вивчивши сучасні технології виготовлення професійних покриттів, грунтуючись на міжнародних стандартах, пропонованих до легкоатлетичних покриттів, в лабораторії компанії «Мастерфайбр» було створено нове гумове покриття для легкої атлетики «Масніпур».

Покриття володіє рядом переваг перед існуючими аналогами. Покриття безшовне, монолітне. Наливна (Не рулонна) технологія укладання забезпечує високу адгезію до основи. Покриття пропускає воду, воно не слизьке відразу після проливного дощу. Верхній в’язкий шар підвищеної міцності забезпечує захист покриття від руйнування шипами. Покриття укладається механізованим способом, що забезпечує високу швидкість укладання без шкоди якості. Прийнятна ціна покриття дозволяє раціонально використовувати виділені кошти. За своїми характеристиками і технологіям виготовлення, покриття аналогічне сертифікованим в IAAF європейським покриттям Сonipur SP, Herculan SR, і може зайняти гідне місце на ринку професійних покриттів для легкої атлетики.