Обладнання для спортивних майданчиків


Обладнання для спортивних майданчиків


ТОВ «ЗАХІД-МАСТЕРФАЙБР» пропонує широкий асортимент вуличного ігрового обладнання для облаштування дитячих та спортивних майданчиків. Все обладнання відповідає європейським технологічним стандартам, що підтверджено сертифікатами безпеки TUV. Продукція різноманітна за формою, віковою групою та має яскравий дизайн.

 

Асортимент спортивного обладнання включає в себе: дитячі спортивно-гімнастичні комплекси від 7-ми до 12-ти років, гімнастичне обладнання, обладнання для ігрових видів спорту, вуличні тренажери, спортивне обладнання серії Street Workout .

 

Спортивно-гімнастичні комплекси. Основне призначення спортивних комплексів – популяризація здорового способу життя. При встановленні спортивних комплексів на дитячому майданчику діти мають можливість займатися фізкультурою не відриваючись від гри. Безліч варіантів спортивних комплексів, їх комплектація, можуть створити розвивальний спортивно-гімнастичний комплекс на будь-якій території.

Гімнастичне обладнання. У нас Ви знайдете всі необхідні елементи гімнастичного обладнання для спортивного майданчика – турніки, шведські стінки, бруси, ліани, рукоходи, лабіринти.

Завдяки гімнастичному обладнанню створюються необхідні умови для тренування усіх груп м’язів. Таке обладнання легко вписується у будь-який за розмірами майданчик, чи це двір приватного будинку чи невеличкий дворик багатоповерхівки.

Обладнання для ігрових видів спорту. ТОВ «ЗАХІД-МАСТЕРФАЙБР» пропонує наступне ігрове обладнання:

  • баскетбольні щити та стійки різної конфігурації, корзини;
  • волейбольні стійки;
  • ворота для футболу, міні-футболу (гандболу), хокейні ворота;
  • сітка волейбольна, баскетбольна, футбольна, хокейна.

Вуличні тренажери. Вуличні тренажери пристосовані для встановлення під відкритим небом, їм не зашкодить ні дощ, ні сніг. Тренажери стануть окрасою майданчика будь-якого двору або парку. Обладнання відповідає європейським стандартам безпеки і підходять для використання людьми різного віку та рівня фізичної підготовки.

В асортименті тренажери для тренування різних груп м’язів: ніг, тулуба, тазостегнових і колінних суглобів, плечового пояса, м’язів рук, косих м’язів живота, черевного преса, м’язів стегна, сідничних м’язів.

Наше обладнання виготовлене з міцних матеріалів і володіє високими експлуатаційними показниками. Металевий профіль і труби з товщиною стінки від 2,5 мм, що позитивно впливає на загальну тривалість терміну експлуатації.

Street Workout. У нас ви знайдете широкий вибір обладнання для Street Workout, а саме:  турніки для віджимання та підтягування, рукоходи, шведські стінки, бруси, лавки для пресу.

З повним асортиментом та цінами на спортивне ігрове обладнання Ви можете ознайомитися у нашому прайсі, а також знайдете там ще багато цікавого обладнання.
Ціни на ігрове та спортивне обладнання