Новини компанії

[:ua]ПОЛІУРЕТАНОВЕ ЗВЯЗУЮЧЕ TETRAPUR 134[:ru]ПОЛИУРЕТАНОВОЕ СВЯЗУЮЩЕЕ TETRAPUR 134[:]

Залишити заявку

Залиште ваші контакти, і наш фахівець зв’яжеться з Вами
Наш оператор зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин.

[:ua]ПОЛІУРЕТАНОВЕ ЗВЯЗУЮЧЕ TETRAPUR 134[:ru]ПОЛИУРЕТАНОВОЕ СВЯЗУЮЩЕЕ TETRAPUR 134[:]

ТЕТРАПУР 134 – це однокомпонентний, кольоровий, структурований розпилювальний зв’язуючий матеріал, що містить розчинник, твердне у вологому навколишньому середовищі. Придатний для використання в нормальних і теплих кліматичних умовах.

Основні характеристики:

 • Вид: однокомпонентне поліуретанове зв’язуюче
 • Колір: прозорий, червоний, зелений
 • Температура застосування: від +7ºC до +30ºC
 • Пакування: бочки по 220 кг
 • Виробник: BSG Sp. z o.o.(Zgierz, Poland)
 •  

Сфера застосування:

 • зв’язуючий компонент для виготовлення верхнього напилюваного шару в спрей-системі Tetrapur ENZ II
 • первинний матеріал для виготовлення еластичних гумових матів в спортивних покриття

[:ua]ПОЛІУРЕТАНОВЕ ЗВЯЗУЮЧЕ TETRAPUR 154[:ru]ПОЛИУРЕТАНОВОЕ СВЯЗУЮЩЕЕ TETRAPUR 154[:]

Залишити заявку

Залиште ваші контакти, і наш фахівець зв’яжеться з Вами
Наш оператор зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин.

[:ua]ПОЛІУРЕТАНОВЕ ЗВЯЗУЮЧЕ TETRAPUR 154[:ru]ПОЛИУРЕТАНОВОЕ СВЯЗУЮЩЕЕ TETRAPUR 154[:]

ТЕТРАПУР 154 це високоякісна однокомпонентна система, що не містить розчинників, на основі поліуретанової смоли MDI, яка піддається полімеризації під впливом вологи з повітря. Придатний для використання в нормальних і теплих кліматичних умовах.

Основні характеристики:

 • Вид: однокомпонентне поліуретанове зв’язуюче
 • Колір: прозорий
 • Температура застосування: від +7ºC до +30ºC
 • Пакування: бочки по 220 кг
 • Виробник: BSG Sp. z o.o.(Zgierz, Poland)

Сфера застосування:

 • зв’язуючий компонент при виробництві поліуретанових покриттів Мастерспорт, Мастерфайбр, Сендвіч-Мастерфайбр, Гумібоспорт, Сендвіч-Гумібо, Tetrapur ENZ II

[:ua]ПОЛІУРЕТАНОВЕ ЗВЯЗУЮЧЕ TETRAPUR 144[:ru]Полиуретановой связующего TETRAPUR 144 [:]

Залишити заявку

Залиште ваші контакти, і наш фахівець зв’яжеться з Вами
Наш оператор зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин.

[:ua]ПОЛІУРЕТАНОВЕ ЗВЯЗУЮЧЕ TETRAPUR 144[:ru]Полиуретановой связующего TETRAPUR 144 [:]

ТЕТРАПУР 144 це високоякісна однокомпонентна система, що не містить розчинників, на основі поліуретанової смоли TDI/MDI з невеликою часткою мономерного толуілендиізоціаната, яка піддається полімеризації під впливом вологи з повітря. Придатний для використання в нормальних і теплих кліматичних умовах.

Основні характеристики:

 • Вид: однокомпонентне поліуретанове зв’язуюче
 • Колір: прозорий
 • Температура застосування: від +7ºC до +30ºC
 • Пакування: бочки по 220 кг
 • Виробник: BSG Sp. z o.o.(Zgierz, Poland)

Сфера застосування:

 • • зв’язуючий компонент при виробництві поліуретанових покриттів Мастерспорт, Мастерфайбр, Сендвіч-Мастерфайбр, Гумібоспорт, Сендвіч-Гумібо.

[:ua]Безшовне поліуретанове покриття TETRAPUR Enz III W виготовляється компанією «Захід-Мастерфайбр» з найякісніших європейських матеріалів та має широке застосування:

 • для різних видів спорту всередині приміщень, гімнастичних, мультифункціональних та профільних спортивних залів.
 • для часто експлуатованих приміщень, дитячих садків, виставкових і концертних залів, та ін., де необхідне екологічно чисте, міцне та травмобезпечне покриття.

Покриття являє собою багатошарову систему, що складається з амортизуючого гумового мату, порозаповнювача, основного зносостійкого наливного шару та фінішного кольорового лаку.

Перевагою покриття є одночасно високий показник міцності та амортизації ударів при падінні.

Поліуретанове покриття для спортивних залів може виготовлятися у різній кольоровій гамі, згідно системи RAL. Основа під безшовне гумове покриття повинна бути несипучою та ідеально рівною (бетон, дерево, метал тощо).

 

[:ru]Бесшовное полиуретановое покрытие TETRAPUR Enz III W изготавливается компанией «Захид-Мастерфайбр» из самых качественных европейских материалов и имеет широкое применение:

 • для различных видов спорта внутри помещений, гимнастических, мультифункциональных и профильных спортивных залов.
 • для часто эксплуатируемых помещений, детских садов, выставочных и концертных залов и др., где необходимо экологически чистое, прочное и травмобезопасное покрытие.

Покрытие представляет собой многослойную систему, состоящую из амортизирующего резинового мата, порозаполнителя, основного износостойкого наливного слоя и финишного цветного лака.

Преимуществом покрытия является одновременно высокий показатель прочности и амортизации ударов при падении.

Полиуретановое покрытие для спортивных залов может изготавливаться в различной цветовой гамме, по системе RAL. Основание под бесшовное резиновое покрытие должно быть несыпучим и идеально ровным (бетон, дерево, металл и т.д.).

 

 

[:]

[:ua]Покриття з гумової плитки – одне із самих масових та популярних покриттів. Гумова плитка є універсальним рішенням, оскільки може застосовуватися як для дитячих, так і для спортивних майданчиків, присадибних ділянок, зон відпочинку. Монтується таке покриття практично на будь-яку поверхню – асфальт, бетон, дерево, гранвідсів та ін.

У гумовій плитці поєднуються всі позитивні якості багатофункціонального покриття.

Основні властивості гумової плитки:

 • Травмобезпека. Гумова плитка володіє відмінними амортизаційними та зчіпними властивостями, що виключає можливість отримання травми при падінні.
 • Покриття не утримує вологу, завдяки цьому йому притаманні антиковзні властивості, що є особливо актуальним після дощу та в зимовий період.
 • Довговічність. Гумова плитка володіє високим рівнем міцності та зносостійкості, не стирається з часом і не ламається.
 • Стійкість до температурних коливань. Плитка надійно витримує перепади температур в літній та зимовий час, не розтріскується на морозі та стійка до ультрафіолету.
 • Легкість та швидкість монтажу в порівнянні з іншими покриттями. Є можливість заміни окремих пошкоджених плиток, без демонтажу всього покриття. Також гумову плитку можна демонтувати повністю та перенести при потребі в інше місце.
 • Хороші звукоізоляційні та шумопоглинаючі властивості, що є актуально при застосуванні в приміщеннях.
 • Гумова плитка є екологічною, не токсичною та абсолютно безпечною для людей та навколишнього середовища.

Ми пропонуємо травмобезпечну кольорову гумову плитку товщиною 20, 30, 40 мм, яку виготовляємо на власному обладнанні у м. Івано-Франківськ. У нас ви також можете замовити укладання гумових покриттів.

Гумова плитка від виробника – це якість за доступною ціною.

[:ru]Покрытия из резиновой плитки – одно из самых массовых и популярных покрытий. Резиновая плитка является универсальным решением, поскольку может применяться как для детских, так и для спортивных площадок, приусадебных участков, зон отдыха. Монтируется такое покрытие практически на любую поверхность – асфальт, бетон, дерево, гранотсев и др.
В резиновой плитке сочетаются все положительные качества многофункционального покрытия.
Основные свойства резиновой плитки:
Травмобезопасность. Резиновая плитка обладает отличными амортизационными и сцепными свойствами, исключает возможность получения травмы при падении.
Покрытие не удерживает влагу, благодаря этому ему присущи противоскользящие свойства, что особенно актуально после дождя и в зимний период.
Долговечность. Резиновая плитка обладает высоким уровнем прочности и износостойкости, не стирается со временем и не ломается.
Устойчивость к температурным колебаниям. Плитка надежно выдерживает перепады температур в летнее и зимнее время, не растрескивается на морозе и устойчивая к ультрафиолету.
Легкость и быстрота монтажа по сравнению с другими покрытиями. Есть возможность замены отдельных поврежденных плиток, без демонтажа всего покрытия. Также резиновую плитку можно демонтировать полностью и перенести при необходимости в другое место.
Хорошие звукоизоляционные и шумопоглощающие свойства, является актуально при применении в помещениях.
Резиновая плитка является экологической, не токсичной и абсолютно безопасной для людей и окружающей среды.
Мы предлагаем травмобезопасную цветную резиновую плитку толщиной 20, 30, 40 мм, которую изготавливаем на собственном оборудовании в г.. Ивано-Франковск. У нас вы можете заказать укладку резиновых покрытий. Резиновая плитка от производителя – это качество по доступной цене.

[:]

[:ua]Спортивний майданчик для гри у міні-футбол та волейбол розмірами  42х22 м, Рахівський р-н, Закарпатська обл. Штучна трава Multisport, висота ворсу 20 мм, країна виробник: Туреччина. Вересень, 2020 рік.

[:ru]Спортивная площадка для игры в мини-футбол и волейбол размерами 42х22 м, Раховский р-н, Закарпатская обл. Искусственная трава Multisport, высота ворса 20 мм, страна производитель: Турция. Сентябрь, 2020.

[:]

[:ua]Ігровий майданчик площею 760 м2 (38х20 м) для гри у міні-футбол та волейбол. Безшовне гумове покриття “Мастерспорт” 10 мм. м. Ужгород, Закарпатська обл., вересень 2020 р.

[:ru]Игровая площадка площадью 760 м2 (38х20 м) для игры в мини-футбол и волейбол. Бесшовное резиновое покрытие “МАСТЕРСПОРТ” 10 мм. г. Ужгород, Закарпатская обл., сентябрь 2020 г.

[:]

[:ua]Завершено роботи по нанесенню безшовного гумового покриття “Мастерспорт 10 мм” на волейбольний майданчик у м. Калуш. Площа майданчика 360 кв.м (24 х 15 м). Вересень 2020 р.

[:ru]Завершены работы по нанесению бесшовного резинового покрытия “МАСТЕРСПОРТ 10 мм” на волейбольную площадку в г. Калуш. Площадь площадки 360 кв.м (24 х 15 м). Сентябрь 2020 г.

[:]

[:ua]Мультифункціональний спортивний майданчик розмірами 30,5 м х 18 м (549 кв.м) з сучасним поліуретановим спрей-покриттям TEТPAПYР ENZ II TYPE. Покриття являє собою двошарове монолітне покриття загальною товщиною 13 мм, верхній шар якого, напилюється спеціальною машиною для нанесення спрей-системи. Завдяки особливій технології нанесення верхнього шару, покриття є надзвичайно міцним, розраховано на високі атлетичні навантаження, в тому числі на контакт з шипованим взуттям. 2020 рік.

[:ru]Мультифункциональная спортивная площадка размерами 30,5 м х 18 м (549 кв.м) с современным полиуретановым спрей-покрытием TEТPAПYР ENZ II TYPE. Покрытие представляет собой двухслойное монолитное покрытие общей толщиной 13 мм, верхний слой которого, напыляется специальной машиной для нанесения спрей-системы. Благодаря особой технологии нанесения верхнего слоя, покрытие чрезвычайно крепкое, рассчитано на высокие атлетические нагрузки, в том числе на контакт с шипованной обувью.

[:]

[:ua]Завершено будівництво сучасного баскетбольного майданчика на території Калуської ЗОШ I-III ступенів №3. Майданчик розмірами 32 х 18 м (576 кв.м) з безшовним поліуретановим покриттям та додатковою розміткою для гри у волейбол. 2020 рік.

[:ru]Завершено строительство современной баскетбольной площадки на территории Калушской ООШ I-III ступеней №3. Площадка размерами 32 х 18 м (576 кв.м) с бесшовным полиуретановым покрытием и дополнительной разметкой для игры в волейбол.

[:]

[:ua]Сучасна ігрова зона з травмобезпечним гумовим покриттям від компанії Захід-Мастерфайбр (с. Вовчинець, Івано-Франківська обл.). Завдяки особливій технології нанесення, покриття можливо укласти на основу будь-якої конфігурації, навіть на схилах до 45°. Об’ємні безпечні поверхні, пагорби, западини та переходи покриті гумовим покриттям прекрасно вписуються в природний ландшафт. Яскраве безшовне покриття доступне в різноманітних кольорах та комбінаціях, що дозволяє створити на майданчику унікальний дизайн. 2020 рік.

[:ru]Современная игровая зона с травмобезопасным резиновым покрытием от компании Захид-Мастерфайбр (с. Волчинец, Ивано-Франковская обл.). Благодаря особой технологии нанесения покрытия возможно уложить на основание любой конфигурации, даже на склонах до 45 °. Объемные безопасные поверхности, холмы, впадины и переходы покрыты резиновым покрытием прекрасно вписываются в природный ландшафт. Яркое бесшовное покрытие доступно в различных цветах и комбинациях, что позволяет создать на площадке уникальный дизайн.

[:]

[:ua]Безшовне поліуретанове покриття з гумової SBR крихти з додаванням кольорового пігменту для зони навколо басейну.  Покриття володіє ударопоглинаючими, амортизаційними та ортопидичними властивостями, травмобезпечне, не скользить. Має підвищену міцність та зносостійкість.

Товщина покриття від 10 мм.

Колір – зелений, теракотовий, цегельний.

В асортименті покриття для басейнів різних кольорів (24 кольори) з кольорової EPDM крихти під замовлення.[:ru]Бесшовное полиуретановое покрытие с резиновой SBR крошки с добавлением цветного пигмента для зоны вокруг бассейна. Покрытие обладает ударопоглощающими, амортизационными и ортопидическими свойствами, травмобезопасное, не скользит. Имеет повышенную прочность и зносостойкость.

Толщина покрытия от 10 мм.

Цвет – зеленый, терракотовый, кирпичный.

[:]

[:ua]Поліуретанове безшовне багатошарове покриття TETRAPUR Enz III W для спортивних залів. Товщина покриття 10+3 мм. Основні переваги:

 • безшовна структура;
 • висока амортизація ударів при падінні;
 • оптимальне і м’яке ковзання;
 • зниження навантаження на суглоби, хребет та опорно-рухову систему людини;
 • висока ступінь амортизації та еластичності;
 • висока міцність та зносостійкість;
 • висока адгезія до твердих основ;
 • висока стійкість кольору;
 • висока стійкість до механічних пошкоджень;
 • екологічно безпечне, відповідає вимогам гігієни;
 • не вимагає спеціального догляду.

Зал для гри у баскетбол та волейбол у м. Хуст, Закарпатська обл.

[:ru]Полиуретановое бесшовное многослойное покрытие TETRAPUR Enz III W для спортивных залов. Толщина покрытия 10 + 3 мм.

Основные преимущества:

 • бесшовная структура;
 • высокая амортизация ударов при падении;
 • оптимальное и мягкое скольжение;
 • снижение нагрузки на суставы, позвоночник и опорно-двигательную систему человека;
 • высокая степень амортизации и эластичности;
 • высокая прочность и износостойкость;
 • высокая адгезия к твердым основаниям;
 • высокая устойчивость цвета;
 • высокая устойчивость к механическим повреждениям;
 • экологически безопасное;
 • соответствует требованиям гигиены;
 • не требует специального ухода.

Зал для игры в баскетбол и волейбол в г. Хуст, Закарпатская обл.

[:]

[:ua]Для облаштування професійних та напівпрофесійних спортивних залів пропонуємо рулонне покриття – спортивний лінолеум.

Основою спортивного ПВХ-лінолеуму – є вспінений полівінілхлорид, який забезпечує амортизацію навантажень, що діють на спортивну підлогу, а саме зменшує силу удару при падінні, перешкоджає передаванню навантаження на хребет спортсменів, зменшує втомлюваність м’язів.

Наступним шаром спортивного лінолеуму є армуюча сітка з скловолокна, що забезпечує рівномірний розподіл навантаження та забезпечує стабільність структури та розмірів.

Верхній шар – кольоровий полівінілхлорид підвищеної міцності, покритий шаром поліуретану, що забезпечує оптимальні показники амортизації та відскоку м’яча, створює надійне зчеплення підошви взуття з покриттям, захищає матеріал від бруду, в результаті чого його дуже легко мити.

Спортивний лінолеум представлений в товщинах від 3,45 до 10 мм. ПВХ-лінолеум поставляється у вигляді рулонів, шириною 2 м, на вибір пропонується велика кількість кольорів. Є можливість комбінування кольорів.

Лінолеум укладається на тверду, рівну, суху поверхню, без нерівностей та тріщин. Перед укладанням лінолеуму, основа обов’язково піддається грунтуванню.

Етапи укладання спортивного лінолеуму: розкатування рулонів, розкрій, приклеювання до основи, зварювання швів, нанесення ігрової розмітки.

Здійснюємо продаж та монтаж спортивного лінолеуму. Великий вибір кольорів та товщин, в наявності та під замовлення.

[:ru]Для обустройства профессиональных и полупрофессиональных спортивных залов предлагаем рулонное покрытие – спортивный линолеум.

Основой спортивного ПВХ-линолеума – есть вспененный поливинилхлорид, который обеспечивает амортизацию нагрузок, действующих на спортивную пол, а именно уменьшает силу удара при падении, препятствует передаче нагрузки на позвоночник спортсменов, уменьшает утомляемость мышц.

Следующим слоем спортивного линолеума является армирующая сетка из стекловолокна, обеспечивает равномерное распределение нагрузки и обеспечивает стабильность структуры и размеров.

Верхний слой – цветной поливинилхлорид повышенной прочности, покрытый слоем полиуретана, который обеспечивает оптимальные показатели амортизации и отскока мяча, создает надежное сцепление подошвы обуви с покрытием, защищает материал от грязи, в результате чего его очень легко мыть.

Спортивный линолеум представлен в толщинах от 3,45 до 10 мм. ПВХ-линолеум поставляется в виде рулонов шириной 2 м, на выбор предлагается большое количество цветов. Есть возможность комбинирования цветов.

Линолеум укладывается на твердую, ровную, сухую поверхность, без неровностей и трещин. Перед укладкой линолеума, основание обязательно подвергается грунтованию.

Этапы заключения спортивного линолеума: раскатывания рулонов, раскрой, приклеивания к основанию, сварка швов, нанесения игровой разметки.

Осуществляем продажу и монтаж спортивного линолеума. Большой выбор цветов и толщин, в наличии и под заказ.

[:]

[:ua]Наша компанія є виробником ігрового обладнання для спортивних майданчиків (футбол, баскетбол, волейбол, теніс). Виготовляємо вироби для занять різними видами спорту, а саме: баскетбольні щити, кільця та стійки, універсальні стійки для гри у волейбол, теніс та бадмінтон, футбольні ворота.

Пропонуємо баскетбольні щити з полікарбонату, що на даний момент є найміцнішим листовим прозорим матеріалом. За фізичними параметрами, щити з монолітного полікарбонату переважають над щитами з органічного скла, які широко представлені на ринку. Міцність полікарбонату в 8 разів вище в порівнянні з міцністю оргскла.

Щити з полікарбонату поєднують в собі високу міцність, низьку вагу, довговічність, стійкість до температурних коливань та ультрафіолету. Такі щити можуть застосовуватися як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.

В асортименті щити трьох стандартних розмірів: 1800х1050 мм, 1500х1000 мм, 1200х900 мм. Є можливість виконання щитів з різним кріпленням: до стійки, стіни або футбольних воріт. Відповідно до правил баскетболу на щити наноситься розмітка з вінілової стрічки білого кольору. Усі щити комплектуються баскетбольними кільцями власного виробництва.

[:ru]Наша компания является производителем игрового оборудования для спортивных площадок (футбол, баскетбол, волейбол, теннис). Изготавливаем изделия для занятий разными видами спорта, а именно: баскетбольные щиты, кольца и стойки, универсальные стойки для игры в волейбол, теннис и бадминтон, футбольные ворота.

Предлагаем баскетбольные щиты из поликарбоната, что сейчас является мощнейшим листовым прозрачным материалом. По физическим параметрам, щиты из монолитного поликарбоната преобладают над щитами из органического стекла, которые широко представлены на ринке. Прочность поликарбоната в 8 раз выше по сравнению с прочностью оргстекла.

Щиты из поликарбоната сочетают в себе высокую прочность, низкий вес, долговечность, устойчивость к температурным колебаниям и ультрафиолету. Такие щиты могут применятся как в помещениях, так и на открытых площадках.

В ассортименте щиты трех стандартных размеров: 1800х1050 мм, 1500х1000 мм, 1200х900 мм. Есть возможность исполнения щитов с различным креплением: к стойке, стене или футбольным воротам. Согласно правилам баскетбола на щиты наноситься разметка с виниловой ленты белого цвета. Все щиты комплектуются баскетбольными кольцами собственного производства.

[:]

[:ua]При облаштуванні спортивних залів, вибір підлогового покриття має велике значення. Воно повинно володіти високою пружністю та міцністю, поглинати шум та бути безпечним. Найкраще покриття, яке володіє необхідними якостями та експлуатаційними властивостями є гумове покриття для спортивних залів.

Гумове покриття для спортзалів є безшовною багатошаровою системою. Особливістю цієї системи є укладання амортизуючого гумового мата та міцного зносостійкого основного та верхнього шару. Така система здатна забезпечити гравцям максимальний комфорт та гарантію безпеки під час гри. До того ж дане спортивне покриття є рівним, без швів, не скользить та володіє відмінними шумопоглинаючими властивостями. Покриття зносостійке та не вимагає спеціального догляду. В сукупності усі ці якості дозволяють вважати безшовне гумове покриття ідеальним рішенням для критих спортивних та тренажерних залів.

[:ru]При обустройстве спортивных залов, выбор напольного покрытия имеет большое значение. Оно должно обладать высокой упругостью и прочностью, поглощать шум и быть безопасным. Лучшее покрытие, которое обладает необходимыми качествами и эксплуатационными свойствами является резиновое покрытие для спортивных залов.

Резиновое покрытие для спортзалов является бесшовной многослойной системой. Особенностью этой системы является укладка амортизирующего резинового мата и прочного износостойкого основного и верхнего слоя. Такая система способна обеспечить игрокам максимальный комфорт и гарантию безопасности во время игры. К тому же данное спортивное покрытие является ровным, без швов, не скользит и обладает отличными шумопоглощающими свойствами. Покрытие износостойкое и не требует специального ухода. В совокупности все эти качества позволяют считать бесшовное резиновое покрытие идеальным решением для крытых спортивных и тренажерных залов.

 [:]

[:ua]Укладено травмобезпечне двошарове покриття “Сендвіч-Гумібо” на дитячому майданчику в м. Івано-Франківськ. Товщина покриття 10+5 мм, площа – 66.26 кв.м. Нижній шар покриття – амортизуюча підложка, виконана з чорної SBR крихти, верхній – екологічне яскраве покриття з кольорової EPDM крихти.

[:ru]Уложено травмобезопасное двухслойное покрытие “Сэндвич-Гумибо” на детской площадке в г. Ивано-Франковск. Толщина покрытия 10 + 5 мм, площадь – 66.26 кв.м. Нижний слой покрытия – амортизирующая подложка, выполненная из черной SBR крошки, верхний – экологическое яркое покрытие из цветной EPDM крошки.

[:]

[:ua]Наш новий яскравий дитячий майданчик з безпечним безшовним покриттям площею 283 кв.м у м. Львів. Двошарове покриття “Сендвіч-Мастерфайбр” з гумової крихти SBR, кольори – синій, зелений, червоний, жовтий, сірий.

Нижній пом’якшуючий шар з чорної гумової крихти SBR товщиною 10 см. Фінішний шар товщиною 10 мм з світлої крихти SBR з додаванням кольорових фарбуючих пігментів. Основа – бетон.

[:ru]Наша новая яркая детская площадка с  безопасным бесшовным покрытием площадью 283 кв.м в г.. Львов. Двухслойное покрытие “Сэндвич-Мастерфайбр” из резиновой крошки SBR, цвет – синий, зеленый, красный, желтый, серый.

Нижний смягчающий слой с черной резиновой крошки SBR толщиной 10 см. Финишный слой толщиной 10 мм из светлой крошки SBR с добавлением цветных красящих пигментов. Основа – бетон.

[:]

[:ua]Розпочато роботи по влаштуванню безшовного гумового покриття для дитячого майданчика у м. Львів.
Кольорове двошарове травмобезпечне покриття Сендвіч-Мастерфайбр.
Влаштовано нижній пом’якшуючий шар з чорної гумової крихти SBR товщиною 10 см.
Триває нанесення фінішного шару товщиною 10 мм. Отримання яскравих кольорів покриття досягається завдяки використанню світлої крихти SBR з додаванням кольорових фарбуючих пігментів.

[:ru]Начаты работы по устройству бесшовного резинового покрытия для детской площадки в г. Львов.

Цветное двухслойное травмобезопасное покрытие Сэндвич-Мастерфайбр.

Уложено нижний смягчающий слой с черной резиновой крошки SBR толщиной 10 см.

Продолжается нанесение финишного слоя толщиной 10 мм. Получение ярких цветов покрытия достигается благодаря использованию светлой крошки SBR с добавлением цветных красящих пигментов.

[:]