[:ua]Гумова плитка[:ru]Резиновая плитка[:]

від 550.0грн/м2

[:ua]Якість покриття підлоги спортивних та тренажерних залів прямо впливає на безпеку та комфорт відвідувачів. На спортивне покриття покладаються завдання по фіксації важких тренажерів, амортизації ударів при падінні інвентарю, поглинання шуму.

Покриття для тренажерного залу не повинно створювати складності в прибиранні, відблискувати під природним і штучним світлом. Важливі якості спортивного покриття – це висока зносостійкість, достатня м’якість та екологічність. Усім цим умовам відповідає покриття з гумової плитки.

Гумова плитка виготовляється шляхом змішування гумової крихти, поліуретанового клею та барвника в однорідну масу. Далі отриману масу поміщають в форму під прес, до отримання потрібної щільності та товщини.

В процесі виготовлення клей виконує функції зв’язуючого елемента. Завдяки йому суміш набуває консистенції, яка потрібна для подальшого формування.

Основні характеристики:

Форма Квадратна
Розмір 500 х 500 мм
Товщина 10-40 мм
Колір Чорний, сірий, червоний, помаранчевий, зелений, синій, коричневий, жовтий

 

Основа під гумову плитку: бетон, асфальт, дерево або будь-яка друга тверда основа; утрамбована піщано-гравійна основа з нахилом для відтоку води.

Застосування: дитячі та спортивні ігрові майданчики, спортивні, тренажерні та фітнес зали.

Властивості гумової плитки для спортивних залів:

– травмобезпечна;

– не скользить;

– має хороші амортизаційні властивості;

– стійка до механічних пошкоджень та стирання;

– стійка до температурних перепадів;

– шумо та звукопоглинання;

– легкість монтажу та догляду;

– широка кольорова гама, можливість комбінування декількох кольорів.

[:ru]Качество покрытия пола спортивных и тренажерных залов напрямую влияет на безопасность и комфорт посетителей. На спортивное покрытие возлагаются задачи по фиксации тяжелых тренажеров, амортизации ударов при падении инвентаря, поглощение шума.

Покрытие для тренажерного зала не должно создавать сложности в уборке, блестеть под естественным и искусственным светом. Важные качества спортивного покрытия – это высокая износостойкость, достаточная мягкость и экологичность. Всем этим условиям соответствует покрытие из резиновой плитки.

Резиновая плитка изготавливается путем смешивания резиновой крошки, полиуретанового клея и красителя в однородную массу. Далее полученную массу помещают в форму под пресс, до получения нужной плотности и толщины. В процессе изготовления клей выполняет функции связующего элемента. Благодаря ему смесь приобретает консистенцию, которая нужна для дальнейшего формирования.

Основные характеристики:

Форма Квадратная
Размер 500 х 500 мм
Толщина 10-40 мм
Цвет Черный серый, красный, оранжевый, зеленый, синий, коричневый, жёлтый

 

Основание под резиновую плитку: бетон, асфальт, дерево или любое другое твердое основание; утрамбованное песчано-гравийное основание с наклоном для оттока воды.

Применение: детские и спортивные игровые площадки, спортивные, тренажерные и фитнес зали.

Свойства резиновой плитки для спортивных залов:

  • травмобезопасна
  • не скользит
  • имеет хорошие амортизационные свойства
  • устойчива к механическим повреждениям и истиранию
  • устойчива к температурным перепадам
  • шумо- и звукопоглощение
  • легкость монтажа и ухода
  • широкая цветовая гамма, возможность комбинирования нескольких цветов.

[:]