Для спортивниx залів


Умови експлуатації спортивних, тренажерних і фітнес-залів досить специфічні, оскільки підлога тут піддається особливому інтенсивному навантаженню. Покриття спортивного залу має бути безпечним і створювати комфортні умови для занять спортом. Також покриття має витримувати вагу спортивного інвентарю, поглинати шум. Поверхня покриття повинна перешкоджати ковзанню підошви взуття, а структура матеріалу – амортизувати силу удару при падінні. Інші важливі якості покриття – зносостійкість, достатня м’якість, екологічність, простота в прибиранні.

Залежно від цільового призначення залів виділяють велику кількість видів підлогового покриття для спортзалів. Однак найбільш поширеними є покриття з гуми або ПВХ-матеріалу, які є невибагливими в догляді, довговічні і стійкі до зовнішніх впливів.

 

Тому компанія Захід-Мастерфайбр пропонує три види якісних покриттів для спортивного залу:

  1. Гумово-каучукове безшовне покриття.
  2. Спортивний ПВХ лінолеум.
  3. Гумова плитка

 

Гумове безшовне покриття виготовляється з якісного каучуку та гумової крихти, що надають покриттю високі експлуатаційні характеристики. Є надзвичайно міцними і володіють хорошим зчепленням з взуттям. Таке покриття не схильне до деформацій і прекрасно витримує вагові навантаження.

Спортивний лінолеум – це багатошарове покриття, що спеціально розроблено для занять легкою атлетикою, гімнастикою та ігровими видами спорту для напівпрофесійних та професійних залів. Основна складова спортивного ПВХ-лінолеуму – це спінений полівінілхлорид, що займає більше половини товщини покриття. Його роль полягає в  амортизації навантажень, яким підлягає спортивна підлога.

Гумова плитка є оптимальним рішенням для залів з невеликою площею. Плитка підходить в зали для занять йогою, аеробікою, для фітнес залів та залів з тренажерами. Таке покриття є міцним, шумоізолюючим, не скользить та амортизує удари, просте в догляді.