Покриття для дитячих майданчиків


Покриття для дитячих площадок

Для дитячих майданчиків ми робимо кілька видів водопроникних покриттів з багатою колірною гамою і різних по товщині.

Захід-Мастерфайбр пропонує два варіанта покриттів для дитячих майданчиків:

 • поліуретанове покриття;
 • гумова плитка.

 

Поліуретанове покриття. Для дитячих майданчиків ми робимо кілька видів водопроникних покриттів з багатою колірною гамою і різних по товщині — від 1 см до 2,5 см. Так само можливе влаштування спеціальних «подушок безпеки» товщиною до 10 см в зонах ризику. Всі покриття Мастерфайбр укладаються методом наливних килимів, тому не мають швів і можуть бути покладені в будь-яких важкодоступних місцях.

«Мастерфайбр». Це покриття має товщину від 1 см до 1,5-2 см. Може бути укладено як на тверду основу, так і на підготовлений грунт. У разі необхідності може бути зроблена під покриття антивандальна сітка — це додасть додаткову міцність самому покриттю.

покриття для дитячих площадок

Переваги:

 • Простота догляду.На відміну від піску або будь-якого іншого витратного матеріалу покриття Мастерфайбр не потребують догляду або заповнення. У разі необхідності його можна промити водою зі шланга або просто підмести. Зазвичай мати-природа робить це за нас.
 • Дренажні властивості. Покриття Мастерфайбр виключно пористе, прекрасно пропускає воду, на його поверхні не утворюються калюжі. Діти можуть гратися на майданчиках відразу після дощу, тому не потрібно дорогого дренажу.
 • Не накопичує забруднення.Витратні матеріали — такі як пісок, гранітний відсів — приховують бите скло, голки від шприців, служать середовищем для розмноження бактерій від випорожнень тварин. Мастерфайбр вирішує ці проблеми.
 • Довговічність.Гумова крихта з шин — найміцніша гума, яка може бути, і володіє винятковою довговічністю і стійкістю до зносу.
 • Кольори.Покриття Мастерфайбр може бути виготовлено в широкій колірній гамі і навіть на одній площадці може бути різного кольору.
 • Рельєф і контури:Покриття Мастерфайбр може бути укладено на самому складному рельєфі, і мати будь-які контури.
 • Захист на атракціонах:Покриття Мастерфайбр може бути укладено на металеві або дерев’яні частини ігрових атракціонів для додаткової безпеки.
 • Непроникне для насіння: Бур’яни або трава не можуть прорости через це покриття.
 • Різна товщина:Покриття Мастерфайбр робиться різної товщини. Його можна зменшити до 10 мм в тих місцях, де не потрібен захист від падіння дітей з висоти.
 • Вандалізм:У зв’язку з тим, що продукт покладений на грунт як єдине безшовне покриття і є надзвичайно міцним, покриття Мастерфайбр вандалостійке. Якщо ж відбудеться злісний вандалізм, то ремонт може бути виконаний легко і швидко.

 

Дізнатися ціни на покриття для дитячих майданчиків в Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Рівному, Хмельницькому та Україні можна за контактами вказаними на сайті!

Також пропонуємо Вам новий вид покриття «Сендвіч-Гумібо», розроблений спеціально для дитячих майданчиків. Це двошарове покриття, нижній шар якого складається з гумової крихти та за характеристиками він відповідає покриттю «Мастерфайбр», як і всі покриття в цілому. Другий шар являє собою 5-ти міліметрове покриття з яскравої каучукової крихти.

Так само на дитячих майданчиках ми робимо спеціальні «подушки безпеки» в зонах підвищеного ризику. Це дуже товстий — до 10 см — спеціальний шар з крупної гумової крихти, який може бути укладений на утрамбований грунт, а зверху — покриття або «Мастерфайбр», або «Сендвіч-Гумібо». Таким чином влаштовані дитячі майданчики відповідають європейським стандартам безпеки.

 

Гумова плитка.

Гумова плитка допоможе вберегти дітей від отримання травм при падінні під час активної гри. Володіє високою міцністю і пружністю, але водночас м`яка і поглинає удари. Також покриття не піддається обмерзанню в холодну пору року. При попаданні атмосферних опадів миттєво висихає, не утворюючи калюжі.

Естетичний зовнішній вигляд покриття, красива фактура матеріалу і широка колірна гамма порадують і дітей і їх батьків.

Плитка може бути покладена на будь-яку основу: тверду (бетон, асфальт, метал, дерево) або гравійно-щебеневу. Плитки з`єднюються між собою спеціальними втулками.

Покриття являє собою різнобарвну гумову плитку квадратної або шестикутної форми, розміром 470х470 або 500х500 мм, яка має рівну лицьову поверхню і рельєфну внутрішню, завдяки чому створюється амортизуючий ефект. Резинова плитка має товщину від 20 до 50 мм.

Виготовляємо та встановлюємо покриття для дитячих майданчиків в Івано-Франківську, Тернополі, Львові, Хмельницькому та інших областях. Високоякісне покриття для спортивних майданчиків від компанії Захід-Мастерфайбр.