Для бігових доріжок


ТОВ «Захід-Мастерфайбр» здійснює виробництво і укладання покриття для бігових доріжок.

Бігова доріжка – це спортивна споруда, призначена для проведення змагань і тренувань з бігу і спортивної ходьби в легкій атлетиці. До покриття бігових доріжок висуваються певні вимоги, а саме: воно повинно володіти достатньою несучою здатністю, високими амортизаційними властивостями, забезпечувати ефективне зчеплення з взуттям бігунів, мати рівну поверхню та зберігати свої властивості під дією температурного перепаду.

Одним з кращих варіантів покриття для бігових доріжок виступає гума. Саме гумове покриття володіє усіма пред’явленими вимогами.

Покриття бігових доріжок умовно діляться на професійні та напівпрофесійні покриття для спорту. Різниця полягає у тому, що професійне покриття можливо експлуатувати у шипованому взутті.

 

Саме тому ми пропонуємо два види гумових покриттів згідно цього поділу:

1.      МАСНІПУР

2.      МАСТЕРСПОРТ

В основі гумових покриттів для бігових доріжок лежить дрібна гумова або каучукова крихта з розміром фракції 1-3 мм, з’єднана між собою поліуретановим клеєм. За допомогою додаткових пігментних барвників є можливість зробити покриття кольоровим.

Гумове покриття для бігових доріжок є повністю екологічно чистим продуктом, гарантує необхідний ступінь безпеки людини, а також володіє підвищеною стійкістю до зносу. Покриття має антиковзну поверхню, знижуючи цим самим ризик падіння під час тренувань. Завдяки відсутності швів покриття має абсолютно рівну поверхню.

Наша компанія пропонує послуги по монтажу високоякісних гумових покриттів для бігових доріжок та спортивних майданчиків. В найкоротші терміни доставимо матеріали на об’єкт і створимо для вас сучасний майданчик з біговими доріжками для занять спортом. При цьому ми врахуємо цільові особливості спортмайданчика, а також бюджет об’єкту, розрахуємо необхідні витрати ще до початку монтажних робіт.

Для бігових доріжок