Захід Мастерфайбр |

Яскраве безшовне покриття для дитячих майданчиків

бесшовное резиновое покрытие

           Безпека дитини на дитячому майданчику в першу чергу залежить від покриття основи.  Але не всі покриття, які застосовуються на дитячих майданчиках, можуть попіклуватися про здоров’я та безпеку дитини, попереджуючи травматизм.

           Всі покриття для дитячих майданчиків діляться на два типи – природні та штучні. До природних покриттів належить пісок, гравій, дерев’яна стружка або трава. Такі покриття дозволяють заощадити ваш бюджет, але мають ряд недоліків. Наприклад, пісок дуже швидко вбирає вологу, тому після дощу таке покриття перетворюється на болото. Крім того піщані та гравійні покриття накопичують такі небезпечні забруднення, як – скло, сигаретні недопалки, екскременти тварин та інше сміття. За натуральним газоном потрібно регулярно доглядати, поливати, підстригати та позбавляти від бур’янів.

           Виробництво штучних покриттів для дитячих майданчиків з гумової та каучукової крихти – основний напрямок діяльності нашої компанії. Штучне покриття для дитячих майданчиків є абсолютно безпечним, володіє високим показником пружності, еластичності та травмобезпеки. Крім того покриття з гумової крихти є безшовними, що виключає можливість дитини спіткнутися об виступаючі шви.

Безшовне гумове покриття від «Захід-Мастерфайбр» буває декількох видів. В першу чергу покриття розрізняється за матеріалами. Основним компонентом таких покриттів є гумова або каучукова крихта. Гумова SBR крихта є вторинним продуктом, який отримують шляхом переробки зношених шин. Така крихта по своїй природі є чорного кольору, тому щоб отримати кольорове покриття для дитячого майданчика, до гумової крихти додається спеціальний пігмент. Але таке безшовне покриття буде обмежене двома кольорами, це – зелений та бордовий. Щоб створити яскраве, кольорове, оригінальне гумове покриття для дитячих майданчиків, застосовують каучукову EPDM крихту. EPDM крихта являє собою кольорові гранули з етилен-пропіленового сополімера (каучуку). Така крихта має широку кольорову гаму, а саме 24 стандартних кольори, згідно системи RAL.

           Каучукова крихта фарбується в заводських умовах, шляхом додавання спеціальних пігментів на етапі виготовлення, завдяки цьому такий матеріал буде більш стійким до зміни кольору при експлуатації.

           Ще одним, не менш важливим компонентом є поліуретанове зв’язуюче. При виробництві гумових покриттів наша компанія завжди дотримується технології, ми додаємо максимально можливу кількість зв’язуючого, а також додаємо необхідний обсяг пігмента. Адже саме від кількості компонентів та їх якості залежать характеристики майбутнього безшовного покриття, його зовнішній вигляд та термін служби. При недотриманні технології та рецептури, неякісне покриття починає кришитися, рватися і відшаровуватися.

           Покриття для дитячих майданчиків укладається на різні поверхні – асфальт, бетон, сипуча гравійно-щебенева основа. В залежності від основи підбирається необхідна товщина гумового покриття.

         Безшовні гумово-каучукові покриття є пористими, прекрасно пропускають воду, тому після дощу на них не утворюються калюжі. Шерстка та пориста поверхня гумових покриттів захищає дітей від ковзання та травм. Також володіючи хорошою амортизацією, такі покриття дозволяють суттєво пом’якшити силу удару при падінні дітей з висоти ігрового обладнання.

         Безшовне покриття з гумової крихти є найкращим рішенням для дитячих майданчиків, оскільки такі покриття володіють усіма необхідними характеристиками, щоб зробити перебування дітей на ігрових майданчиках безпечним.

 

Детальну інформацію та консультацію по покриттям Ви можете отримати за телефонами: (066)864-23-53, (093)272-82-48 або у нас в офісі за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Теодора Цьоклера 9а, офіс 5.