[:ua]Універсальне покриття[:ru]Универсальное покрытие[:]

[:ua]Покриття з гумової плитки – одне із самих масових та популярних покриттів. Гумова плитка є універсальним рішенням, оскільки може застосовуватися як для дитячих, так і для спортивних майданчиків, присадибних ділянок, зон відпочинку. Монтується таке покриття практично на будь-яку поверхню – асфальт, бетон, дерево, гранвідсів та ін.

У гумовій плитці поєднуються всі позитивні якості багатофункціонального покриття.

Основні властивості гумової плитки:

  • Травмобезпека. Гумова плитка володіє відмінними амортизаційними та зчіпними властивостями, що виключає можливість отримання травми при падінні.
  • Покриття не утримує вологу, завдяки цьому йому притаманні антиковзні властивості, що є особливо актуальним після дощу та в зимовий період.
  • Довговічність. Гумова плитка володіє високим рівнем міцності та зносостійкості, не стирається з часом і не ламається.
  • Стійкість до температурних коливань. Плитка надійно витримує перепади температур в літній та зимовий час, не розтріскується на морозі та стійка до ультрафіолету.
  • Легкість та швидкість монтажу в порівнянні з іншими покриттями. Є можливість заміни окремих пошкоджених плиток, без демонтажу всього покриття. Також гумову плитку можна демонтувати повністю та перенести при потребі в інше місце.
  • Хороші звукоізоляційні та шумопоглинаючі властивості, що є актуально при застосуванні в приміщеннях.
  • Гумова плитка є екологічною, не токсичною та абсолютно безпечною для людей та навколишнього середовища.

Ми пропонуємо травмобезпечну кольорову гумову плитку товщиною 20, 30, 40 мм, яку виготовляємо на власному обладнанні у м. Івано-Франківськ. У нас ви також можете замовити укладання гумових покриттів.

Гумова плитка від виробника – це якість за доступною ціною.

[:ru]Покрытия из резиновой плитки – одно из самых массовых и популярных покрытий. Резиновая плитка является универсальным решением, поскольку может применяться как для детских, так и для спортивных площадок, приусадебных участков, зон отдыха. Монтируется такое покрытие практически на любую поверхность – асфальт, бетон, дерево, гранотсев и др.
В резиновой плитке сочетаются все положительные качества многофункционального покрытия.
Основные свойства резиновой плитки:
Травмобезопасность. Резиновая плитка обладает отличными амортизационными и сцепными свойствами, исключает возможность получения травмы при падении.
Покрытие не удерживает влагу, благодаря этому ему присущи противоскользящие свойства, что особенно актуально после дождя и в зимний период.
Долговечность. Резиновая плитка обладает высоким уровнем прочности и износостойкости, не стирается со временем и не ломается.
Устойчивость к температурным колебаниям. Плитка надежно выдерживает перепады температур в летнее и зимнее время, не растрескивается на морозе и устойчивая к ультрафиолету.
Легкость и быстрота монтажа по сравнению с другими покрытиями. Есть возможность замены отдельных поврежденных плиток, без демонтажа всего покрытия. Также резиновую плитку можно демонтировать полностью и перенести при необходимости в другое место.
Хорошие звукоизоляционные и шумопоглощающие свойства, является актуально при применении в помещениях.
Резиновая плитка является экологической, не токсичной и абсолютно безопасной для людей и окружающей среды.
Мы предлагаем травмобезопасную цветную резиновую плитку толщиной 20, 30, 40 мм, которую изготавливаем на собственном оборудовании в г.. Ивано-Франковск. У нас вы можете заказать укладку резиновых покрытий. Резиновая плитка от производителя – это качество по доступной цене.

[:]