[:ua]Спортивний майданчик для гри у футбол та баскетбол у м. Івано-Франківську[:ru]Спортивная площадка для игры в футбол и баскетбол в г. Ивано-Франковске[:]

[:ua]Мультифункціональний спортивний майданчик розмірами 30,5 м х 18 м (549 кв.м) з сучасним поліуретановим спрей-покриттям TEТPAПYР ENZ II TYPE. Покриття являє собою двошарове монолітне покриття загальною товщиною 13 мм, верхній шар якого, напилюється спеціальною машиною для нанесення спрей-системи. Завдяки особливій технології нанесення верхнього шару, покриття є надзвичайно міцним, розраховано на високі атлетичні навантаження, в тому числі на контакт з шипованим взуттям. 2020 рік.

[:ru]Мультифункциональная спортивная площадка размерами 30,5 м х 18 м (549 кв.м) с современным полиуретановым спрей-покрытием TEТPAПYР ENZ II TYPE. Покрытие представляет собой двухслойное монолитное покрытие общей толщиной 13 мм, верхний слой которого, напыляется специальной машиной для нанесения спрей-системы. Благодаря особой технологии нанесения верхнего слоя, покрытие чрезвычайно крепкое, рассчитано на высокие атлетические нагрузки, в том числе на контакт с шипованной обувью.

[:]