[:ua]Перший професійний бадмінтонний майданчик в Івано-Франківській області[:ru]Первая профессиональная бадминтонная площадка в Ивано-Франковской области[:]

[:ua]28 вересня, на стадіоні “Наука” Прикарпатського національного університету урочисто відкрито професійний бадмінтонний майданчик з безшовним гумовим покриттям. Це перший такий майданчик в нашій області.

Бадмінтон – один з наймасовіших видів спорту. Як вид спорт, бадмінтон відмінно впливає на здоров’я гравців, оскільки сприяє підвищенню загального тонусу організму, розвитку і тренуванню м’язевої витривалості, тренирує силу і швидкість реакції. Під час гри активно працюють серцево-судинна система, органи дихання, опорно-руховий апарат. Вченими доведено, що найбільш позитивно цей вид спорту впливає на зір. Необхідність постійно стежити за воланчиком – найкраще тренування для очей.

Також не можливо не відмітити, що бадмінтон допомагає в спалюванні калорій. Досягається це завдяки великій рухливості (прискорення, ривки, стрибки) гравців під час гри. Бадмінтон входить в трійку спортивних ігор самих важких по фізичним навантаженням.

 [:ru]28 сентября, на стадионе “Наука” Прикарпатского национального университета торжественно открыта профессиональная бадминтонная площадка с бесшовным резиновым покрытием. Это первая площадка в нашей области.

Бадминтон – один из самых массовых видов спорта. Как вид спорта, бадминтон отлично влияет на здоровье игроков, поскольку способствует повышению общего тонуса организма, развития и тренировки мышечной выносливости, тренирует силу и быстроту реакции. Во время игры активно работают сердечно-сосудистая система, органы дыхания, опорно-двигательный аппарат. Учеными доказано, что наиболее положительно этот вид спорта влияет на зрение. Необходимость постоянно следить за воланчиком – лучшая тренировка для глаз.

Также нельзя не отметить, что бадминтон помогает в сжигании калорий. Достигается это благодаря большой подвижности (ускорения, рывки, прыжки) игроков во время игры. Бадминтон входить в тройку спортивных игр самых тяжелых по физической нагрузки.

[:]

Інша продукція компанії