[:ua]Баскетбольне обладнання – власне виробництво[:ru]Баскетбольное оборудование – собственное производство[:]

[:ua]Наша компанія є виробником ігрового обладнання для спортивних майданчиків (футбол, баскетбол, волейбол, теніс). Виготовляємо вироби для занять різними видами спорту, а саме: баскетбольні щити, кільця та стійки, універсальні стійки для гри у волейбол, теніс та бадмінтон, футбольні ворота.

Пропонуємо баскетбольні щити з полікарбонату, що на даний момент є найміцнішим листовим прозорим матеріалом. За фізичними параметрами, щити з монолітного полікарбонату переважають над щитами з органічного скла, які широко представлені на ринку. Міцність полікарбонату в 8 разів вище в порівнянні з міцністю оргскла.

Щити з полікарбонату поєднують в собі високу міцність, низьку вагу, довговічність, стійкість до температурних коливань та ультрафіолету. Такі щити можуть застосовуватися як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.

В асортименті щити трьох стандартних розмірів: 1800х1050 мм, 1500х1000 мм, 1200х900 мм. Є можливість виконання щитів з різним кріпленням: до стійки, стіни або футбольних воріт. Відповідно до правил баскетболу на щити наноситься розмітка з вінілової стрічки білого кольору. Усі щити комплектуються баскетбольними кільцями власного виробництва.

[:ru]Наша компания является производителем игрового оборудования для спортивных площадок (футбол, баскетбол, волейбол, теннис). Изготавливаем изделия для занятий разными видами спорта, а именно: баскетбольные щиты, кольца и стойки, универсальные стойки для игры в волейбол, теннис и бадминтон, футбольные ворота.

Предлагаем баскетбольные щиты из поликарбоната, что сейчас является мощнейшим листовым прозрачным материалом. По физическим параметрам, щиты из монолитного поликарбоната преобладают над щитами из органического стекла, которые широко представлены на ринке. Прочность поликарбоната в 8 раз выше по сравнению с прочностью оргстекла.

Щиты из поликарбоната сочетают в себе высокую прочность, низкий вес, долговечность, устойчивость к температурным колебаниям и ультрафиолету. Такие щиты могут применятся как в помещениях, так и на открытых площадках.

В ассортименте щиты трех стандартных размеров: 1800х1050 мм, 1500х1000 мм, 1200х900 мм. Есть возможность исполнения щитов с различным креплением: к стойке, стене или футбольным воротам. Согласно правилам баскетбола на щиты наноситься разметка с виниловой ленты белого цвета. Все щиты комплектуются баскетбольными кольцами собственного производства.

[:]