Вуличні тренажери

За допомогою вуличних тренажерів можна облаштувати майданчики для занять спортом на свіжому повітрі в парках, скверах, на шкільних та прибудинкових територіях. Всі моделі вуличних тренажерів мають особливо стійке до зносу покриття і антивандальну конструкцію, що дозволяє інтенсивно експлуатувати їх у вуличних умовах цілий рік.

Вуличні тренажери поділяються на декілька типів, кожен з яких поділяється на групи в залежності від сфери застосування.

Класифікація вуличних тренажерів:

Загальний тип (кардіотренажери). Призначені для розігріву всього організму перед силовими навантаженнями, зміцнюють м’язи, покращують стан серцево-судинної системи. Підходять для спортсменів початківців. Різновиди:

Степери. призначені для тренувань м’язів ніг, корисно впливають на суглоби, литки, сідниці.

Еліптичні тренажери. Поєднують у собі функції велотренажера, степера, ходьбу на лижах (тренажер лижник), бігову доріжку. Розвивають м’язи ніг, стегон, сідниць, литок, а при наявності рухомих рукояток, м’язи спини, преса, рук і бічних м’язів живота.

Гребний тренажер. Розвиває м’язи всього плечового пояса (плече, біцепс, трицепс, груди), спини, ніг, рук, стегон, розвиває витривалість, формує прес.

Маятник, твістер. Призначені для зміцнення м’язів ніг, сідниць, стегон і преса, а також сприяє формуванню тонкої талії. Тренажер задіює зовнішні і внутрішні косі м’язи живота, залучаючи в роботу також прямі м’язи живота.

Силовий тип. Силові вуличні тренажери розвивають і зміцнюють різну групу м’язів (прес, ноги, плечовий пояс, спина, груди, біцепс і трицепс, сідниці), підвищують силові якості організму. Різновиди:

Бруси і турніки. Тренажер бруси має дві вигнуті на різному рівні труби у вигляді брусів. При занятті на тренажері відбувається підняття тіла згинаючи і розгинаючи руки, а також інші вправи на брусах. Розвивають всі види м’язів плечового поясу, преса і спини.

Тренажери для ніг. Зміцнення і розвиток м’язів ніг (квадрицепс бедра, сідниці, ікри).

Тренажери для м’язів живота. Зміцнюють і розвивають м’язи преса, бічні м’язи живота і додатково м’язи спини.

Комплексні тренажери. Поєднання тренажерів для різних груп м’язів.

З повним асортиментом вуличних тренажерів можна ознайомитися у прайс-листі «Спортивне обладнання», який доступний для перегляду на сайті.