Спортивний лінолеум

Найбільш універсальним рішенням серед спортивного лінолеуму є покриття Omnisports – це еластичне багатошарове ПВХ-покриття, призначене для застосування в критих спортивних залах. Дане покриття є універсальним, так як розроблено для занять загальними фізичними вправами, а також ігровими видами спорту. Завдяки своїм функціональним характеристикам, а також показникам безпеки та зносостійкості, ПВХ покриття є одним з найкращих рішень для облаштування спортивних залів в школах, вищих навчальних закладах, фітнес залах та фізкультурно-оздоровчих комплексах.

Покриття Omnisports доступне в трьох товщинах:

1.      Omnisports SPEED 3,45 мм, для залів настільного тенісу, аеробіки, гімнастики, загальних фізичних навантажень. Дане покриття має низький показник амортизації.

2.      Omnisports REFERENCE 6,5 мм, для універсальних спортивних залів призначених для занять гімнастикою, загальною фізичною підготовкою та ігровими видами спорту. Показник амортизації від 26%, висока зносостійкість.

3.      Omnisports EXCEL 8,3 мм, для напівпрофесійних та професійних ігрових залів. Показник амортизації 32-34%, підвищена зносостійкість.

Структура покриття:

1.      Склополотно – забезпечує стабільність лінійних розмірів.

2.      Вспінений дрібнопористий шар ПВХ – відповідає за амортизаційні показники і за поширення звуку, чим товстіше вспінений шар, тим вище амортизаційний показник. Більш товстий шар менше поширюється звук.

3.      Зносостійкий шар – відповідає за стійкість покриття до зношування, і відповідно, за термін служби покриття.

4.      Покриття TOP Clean XP – шар поліуретану, який наноситься при виробництві – забезпечує легкість прибирання.

Властивості покриття:

–        вологостійке;

–        багатофункціональне;

–        хороші показники по вертикальній деформації, амортизації, ковзання і відскоку м’яча;

–        великий вибір кольорів;

–        легко прибирати та доглядати;

–        можливість нанесення розмітки фарбою або клейкою стрічкою.

Широкий асортимент спортивного лінолеуму дозволяє пропонувати рішення під будь-який бюджет наших клієнтів. Усі покриття розроблені для безпеки та комфорту людей, тільки з якісних та безпечних матеріалів.