Спортивні та гімнастичні комплекси

Серед асортименту спортивного обладнання є комплекси різної вікової категорії. Комплектація спортивних та гімнастичних комплексів залежить від площі, відведеної під спортивний майданчик, кількості та віку осіб, що займаються і бюджету проекту. Спортивні комплекси складаються з таких елементів: різнорівневі турніки, шведські стінки, рукоходи, стінки для лазання, бруси гімнастичні, колоди дерев’яні та металічні, гімнастичні кільця, лавки та бруси для качання пресу, баскетбольні кільця, канати, елементи для віджимання, гладіаторська сітка

Всі спортивні елементи виконані з екологічних матеріалів та довговічні. З метою підвищення рівня безпеки, всі з’єднання мають пластикові заглушки, краю деталей спеціально закруглені, а дерев’яні деталі оброблені шліфуванням.

Для виготовлення спортивного обладнання застосовується дерево, вологостійка фанера, нержавіюча сталь, металеві труби відповідні ДСТУ та ГОСТ. Для надання елементам кольору використовуються екологічно чисті, водорозчинні фарби по дереву та поліефірні фарби по металу.

Матеріали з яких виконано обладнання є  зносостійкими, стійкі до дії вологи, ультрафіолету, перепадів температур. Кожен елемент міцно закріплюється  на поверхні майданчика, що дозволяє повністю запобігти травмам і робить активні ігри на майданчику повністю безпечними.

Обладнання для воркауту. Зі зростанням популярності такого виду молодіжного спорту як Стріт Воркаут (Street Workout) у дворах житлових будинків та міських парків все частіше з’являються майданчики для воркаута. Причина популярності полягає в доступності та демократичності такого виду спорту, а також у комплексному тренуванні всіх груп м’язів одночасно.

Традиційне обладнання для Workout включає в себе:

• рукоходи, це сходи, встановлені на стовпи, стандартний елемент смуги перешкод. Відмінно розвиває координацію, спритність, витривалість, м’язи плечового поясу, спину, груди і прес.

• бруси і поперечини, дозволяють виконувати завдання різної складності на всі групи м’язів.

• низькі і високі турніки, для виконання різних видів підтягувань.

• шведські стінки, це вертикально встановлені сходи. Тут можна виконувати комплекс вправ на все тіло, починаючи від підтягувань, закінчуючи вправами на прес.

• лави, можуть бути використані для віджимань, вправ на прес та ін.

• лавки з упорами, дозволяють робити віджимання, вправи «горизонт» і «планка». Розвивають навички рівноваги, витривалість і підвищують м’язовий тонус.

В каталозі представлена велика різноманітність обладнання для воркауту за прийнятними цінами, від окремих елементів для тренувань (турніки, бруси тощо) до повноцінних комплексних майданчиків для воркауту. представлена продукція відрізняються високою якістю збірки та довговічністю.

З повним асортиментом можна ознайомитися у прайс-листі «Спортивне обладнання», який доступний для перегляду на сайті.