Сендвіч-Гумібо

від 1350.0грн/м2

СЕНДВІЧ-ГУМІБО – це двошарове, безшовне покриття для дитячих майданчиків, що задовольняє європейським стандартам безпеки. Виготовляється на об’єкті наливним методом, шляхом змішування гумової та кольорової каучукової крихти та поліуретанового зв’язуючого  у спеціальному змішувачі з подальшим укладанням готової суміші. М’якість і міцність цього покриття досягається за рахунок двох шарів.

Структура покриття:

  • нижній шар (від 10 мм) з чорної гумової крихти, виготовляється пухким для досягнення м’якості.
  • верхній шар виготовляється тонким (від 5 мм) і міцним, з каучукової крихти (EPDM) різних кольорів по RAL. Верхній красивий і міцний шар перебуває ніби на «подушці», тим самим досягається найвищий ступінь безпеки при падінні на нього.

Основні характеристики:

  • Товщина – 10+5 мм
  • Колір – широка кольорова гама згідно RAL
  • Вид покриття – наливне
  • Тип покриття – двошарове

Основа:

Покриття укладається на підготовлену рівну тверду основу (бетон, асфальт) з ухилом для стоку води.

Застосування:

Для відкритих та закритих дитячих ігрових майданчиків, пішохідних доріжок та зон відпочинку, декоративне покриття в ландшафтному дизайні.

Властивості покриття:

Травмобезпека. Завдяки своїм властивостям гумове покриття амортизує удари при падінні дітей з ігрового обладнання, а відсутність швів значно знижує ризики падіння. У найбільш небезпечних місцях (наприклад, місце спуску з гірки) можливо зробити більш товсте покриття, так звані “подушки безпеки”.

Підвищена м’якість покриття та амортизація ударів.

Водопроникність. Покриття володіє прекрасними дренажними властивостями, на ньому не утворюються калюжі, тому діти можуть грати на майданчиках з покриттям “Мастерфайбр” відразу після дощу.

Висока міцність, зносостійкість.

Висока стійкість до УФ випромінювання.

Антиковзний ефект. Покриття має високий коефіцієнт тертя, а разом з шорсткою поверхнею такі покриття є абсолютно не слизькими.

Екологічність. При виготовленні та укладанні покриття застосовуються тільки високоякісні сертифіковані матеріали, безпечні для людей та навколишнього середовища.

Легкість догляду. Оскільки пил не проникає в структуру покриття, воно легко миється струменем води.

Широка кольорова гама, можливість комбінації декількох кольорів в межах одного майданчика.

Довговічність. При дотриманні правил догляду та експлуатації майданчика таке покриття прослужить більше десяти років.