Спортивне покриття Tarkett


sportpokryttya

На протязі багатьох років ми привикли бачити в спортивних залах дощані підлоги, які є травмонебезпечні. Tarkett пропонує продумане рішення і пропонує спортивне ПВХ-покриттяOmnisports, спеціально розроблене для заняття атлетикою, гімнастикою та іншими видами спорту.Це універсальне, багатофункціональне, зносостійке і вологостійке покриття доступне в трьохтовщина- чудова альтернатива паркетній дошці. Широкий вибір кольорів дозволяє створювати кольорові комбінації і моделювати спортивні майданчики.

Основні переваги покриття Omnisports:

—          Універсальність-на такому покритті можуть проводитись змагання по різних видах спорту.

—          Економне рішення порівняно з наливними майданчиками і спортивним паркетом.

—          Хороші показники амортизації, слизькості та відскоку м’яча забезпечують комфорт для спортсменів.

—          Простота укладання.

Матеріал пропонується в трьох товщина:

1.       OmnisportsSPEED 3,45мм- рекомендується для залів настільного теніса, так як для цього виду спорту не потрібна висока амортизація покриття.

2.       OmnisportsREFERENCE 6,5 мм-має високу зносостійкість. Дана товщина забезпечує комфорт для спортсменів (амортизація від 26% і більше), а вибір кольорів і гігієнічність покриття роблять цю колекцію ідеальною для використання в універсальних спортивних залах.

3.       OmnisportsEXCEL 8,3 мм-найкраще рішення,призначене для напівпрофесійних і професійних багатоцільових і ігрових майданчиків.ПокриттяOmnisportsEXCEL має найбільшу товщину, а значить і кращий амортизаційний показник (32-34%), який забезпечує максимальний комфорт для професійних спортсменів.