Гетерогенний лінолеум Tarkett


getero_tarkett

Поняття  «гетерогенний» означає неоднорідність такого лінолеуму. І дійсно, гетерогенний лінолеум  Tarkett має багатошарову структуру, яка підвищує його міцність і зносостійкість.

Структура лінолеуму:

-Особливо міцні та довговічні властивості  лінолеуму надає армована сітка, яка стелиться на вініловий шар, покритий кварцовим піском. На сітку стелиться основний шар лінолеуму, який і надає йому колір, візерунок і фактуру. Але найголовніше- захисний поліуретановий шар, від товщини  якого залежить його міцність.

-Спеціальний збільшений захисний шар ПВХ, який накладається на компактну основу, забезпечує довголіття, міцність і зносостійкість гетерогенному лінолеуму.

Застосування лінолеуму.

Гетерогенний лінолеум  Tarkett дозволений для застосування не тільки в офісах, але і в приміщеннях з підвищеними вимогами до пожежної та санітарної безпеки, таких, як  ресторани, готелі, дитячі садки, школи. Лінолеум володіє високими показниками вогнестійкості , повністю екологічний та антистатичний. У деяких моделях додана спеціальна антигрибкова добавка. Тому ми рекомендуємо цей продукт  як для медичних закладів, так і для фармацевтичних підприємств.