Покриття для вхідних груп та східців


 «Вхідна група» (вестибюлі, сходи, під’їзні території), залежно від Ваших потреб, комплектується різними покриттями від вуличних (антиковзних покриттів, килимів) до внутрішніх покриттів, що використовуються у вестибюлях. Крім того, «вхідна група» – це спосіб захистити від бруду внутрішні приміщення.

Сучасні системи гумових покриттів з гумової крихти «Майстерфайбр» не тільки вирішують проблему чистоти приміщень. Вони також представляють собою ефективний засіб, який дозволяє уникнути нещасних випадків серед Ваших відвідувачів, оскільки є прекрасним протиожеледнимпокриттям проти ковзання.

 sxody

Покриття виготовляється з гумової, каучукової крихти різної товщини. Володіє антиковзними, зносостійкими, водопроникними властивостями. Воно практично не зношуються, стійкі до дії спеки і холоду, має привабливий зовнішній вигляд, зручне у догляді. Покриття не містить шкідливих для здоров’я домішок, стійке до шипованого взуття, каблуків і ковзанів.

Більше того, такі покриття для сходинок і пандусів за технологією «Майстерфайбр» забезпечують Вас всіма перевагами гумових покриттів «Майстерфайбр»:

–        відмінно збирають бруд і воду. Вода не скупчується на поверхні виробу, а йде всередину;

–        за рахунок рельєфної еластичної комірчастої поверхні гумового покриття «Майстерфайбр» бруд з взуття видаляється, отже, у вашому ресторані, кафе, магазині або офісі завжди буде чисто;

–        мають високу стійкість до негативного впливу навколишнього середовища. Відмінно переносять морози, спеку і опади;

–        стійкі до синтетичних миючих засобів і антиожеледних реагентів;

–        виключно міцні та довговічні. Термін служби покриттів з гумової крихти становить не менше 10 років.

 Логотипи на килимах.

Завдяки спеціальній технології, що дозволяє виготовляти різноколірні тематичні зображення, не порушуючи цілісності покриття, можна зробити «Вхідну групу» яскравою і такою, що запам’ятовується з фірмовими логотипами і зображеннями. Саме такі водопроникні килимки з власним логотипом створять відмінне враження про власників компанії і підвищать Ваш власний статус, бо це, в деякому роді, рекламний носій. Він, безсумнівно, додасть вашому входу індивідуальність і неповторність та створить підвищений інтерес до Вашої компанії.

s2

s3