Обладнання для дитячих майданчиків

Дитячі майданчики є одними з улюблених місць проведення часу багатьох дітлахів, на яких вони можуть грати, спілкуватися з однолітками і гармонійно розвиватися.

Ми пропонуємо як окремі ігрові конструкції, так і комплексне проектування об’єктів. У нашому каталозі Ви можете знайти як стандартні, так і унікальні рішення спортивних і дитячих ігрових зон.

Облаштування дитячих майданчиків – це не тільки створення куточку захоплюючого світу ігор для дітей, а й місця, де дитина буде відмінно розвиватися фізично.

Все обладнання діляться на дві вікові категорії: для дошкільнят від 2 до 6 років і школярів до 12-річного віку. В асортименті представлене обладнання як у вигляді ігрових комплексів так і окремі конструкції, такі як гірки, гойдалки, балансири, каруселі, качалки, пісочниці та ін.

Згідно вікової категорії ігрові комплекси поділяються на комплекси «малюк», «від 3 до 7 років» та «від 7 до 12 років».

Кожен варіант обладнання відрізняється надійністю і ергономічністю. Усі деталі конструкцій виготовлені з високоміцних та екологічно чистих матеріалів, не мають гострих кутів і виступів, здатних травмувати дитину.

Гірки.  Гірка – це один з тих видів ігрового обладнання, який буде завжди затребуваний у дітей різних вікових груп. Гірки сприяють зміцненню м’язевої системи, вестибулярного апарату і загального фізичного розвитку дитини. На нашому сайті ви знайдете дитячі гірки самих різних видів, як в складі великих ігрових комплексів, так і одиночних модулів.

Класифікація гірок по висоті спуску:

– мала, спуск 700 мм;

– середня, спуск 900 мм;

– велика, спуск 1200 мм.

Гойдалки. Дитячі гойдалки – це обов’язковий елемент будь-якого ігрового комплексу або майданчика. Правильний вибір гойдалок – це запорука безпеки дитини, тому наш асортимент представлений гойдалками різної висоти (від 1,8 до 2,77 м) та відповідно різної вікової категорії.

Класифікація гойдалок:

1. За матеріалом виготовлення:

– металеві;

– дерев’яні.

2. За кількістю сидінь:

– подвійні;

– одинарні.

3. По типу підвіски:

– гнучкі (ланцюги);

– жорсткі (металеві труби).

На ігровому майданчику гойдалки розміщують так, щоб не допустити контакту дітей, що знаходяться на ній з рухомими елементами обладнання.

Гойдалки-балансири. Балансири – це ще один неодмінний атрибут дитячого майданчика. Принцип такого обладнання заснований на ефекті переважування. Катання на гойдалках-балансирах формує навички роботи в колективі, оскільки гойдалки приводяться в дію зусиллями двох дітей, крім того, а також тренує вестибулярний апарат, м’язи і координацію рухів.

Класифікація гойдалок-балансирів:

1. «Малюк», довжина 1,2 м.

2. «Стандарт», довжина 2,4 м.

3. «Великий», довжина 3,2 м

Качалки на пружині. Цей тип гойдалок оснащений сидінням у формі тварин, літачків, машинок та ін. Дерев’яне сидіння з’єднується з основою однією або двома пружинами і обладнується ручками. Розраховані такі гойдалки на дітей 2-5 років. М’які похитування дозволяють розвивати вестибулярний апарат. Качалки на пружині вражають своїм оригінальним і яскравим дизайном та є одним з улюблених місць гри дітлахів.

Каруселі. Дитячі каруселі широко застосовуються для облаштування відкритих ігрових майданчиків в дворах, парках, дитячих садочках. Гойдання на каруселях дає навантаження на всі групи м’язів, розвиває вестибулярний апарат і допомагає поліпшити координацію рухів. В асортименті дитячі ігрові каруселі для вулиці різних модифікацій, з лавками, сидіннями або для гойдання стоячи, з кермом або вертикальна.

Для різного віку ми пропонуємо певні моделі. Вони відрізняються габаритами і конструктивними особливостями. Але в будь-якої конструкції присутні міцні ручки, за які можна триматися при обертанні.

 

Пісочниці. Пісочниця – головне місце дозвілля малюків від року і старше. Ігри з піском сприяють розвитку сенсорного сприйняття, дрібної моторики рук та творчого мислення, створюють позитивний вплив на психічне здоров’я дитини. Яскраві пісочниці для вулиці виконані з безпечних для дитини матеріалів, що відрізняються високим рівнем міцності.

За габаритними розмірами пісочниці поділяються на:

– малі, 1.5х1.5 м;

– середні, 2х2 м;

– великі 2.5х2.5 м.

В асортименті представлені конструкції без кришок та з кришками. Саме кришка забезпечує збереження привезеного піску, виключає можливість потрапляння в нього різного сміття та бруду, захищає від опадів та тварин.

Різноманіття форм та конструкцій дозволяє вибрати пісочниці зі столиком або яскравий пісочний дворик виконаний у формі машинки, кораблика або будиночка.

Будиночки та повільйони. Дитячі будиночки стануть прикрасою будь-якого двору, і неважливо де він знаходиться, в дитячому саду або в житловому будинку. В таких будиночках діти люблять грати в різні рольові ігри, хованки та усамітнюватися від дорослих. Усі будиночки виготовляються з міцних та якісних матеріалів, що повністю відповідають сучасним стандартам з безпеки дитячого ігрового обладнання. В асортименті представлені будиночки різноманітні за розмірами та дизайном, з вікнами, дверима або у формі машинки, для облаштування різних за площею майданчиків.

З повним асортиментом можна ознайомитися у прайс-листі «Дитяче ігрове обладнання», який доступний для перегляду на сайті.