Новини компанії

07 липня 2019 року в с. Вербівці, Городенківського району на території навчально-виховного комплексу відкрито нове міні-футбольне поле з штучним покриттям, площею 924 кв.м.

Оздоровчий комплекс, с. Новоселиця, Долинський район, Івано-Франківська обл. Спортивний майданчик 21,2 х 13,05 м, безшовне гумове покриття, міні-баскетбол, волейбол. Ігрове обладнання: щит баскетбольний з полікарбонату 8 мм, корзина та сітка.

 

Сучасні покриття з гумової крихти для сходів та пандусів не тільки вирішують проблему чистоти приміщень, а також представляють собою ефективний засіб, який дозволяє уникнути нещасних випадків серед відвідувачів, оскільки такі покриття не скользять після дощу та на них не утворюється льодова кірка.

Покриття виготовляється з гумової, каучукової крихти різної товщини. Володіє антиковзними, зносостійкими, водопроникними властивостями. Воно практично не зношуються, стійке до дії спеки і холоду, має привабливий зовнішній вигляд, зручне у догляді. Гумове покриття не містить шкідливих для здоров’я домішок.

Гумове покриття може застосовуватися для оформлення:

 • прибудинкових територій та зон відпочинку;
 • пішохідних або садових доріжок;
 • покриття на сходах, пандусах та балконах;
 • зони навколо басейну.

Переваги гумового покриття для вхідної групи, ландшафту та зон відпочинку:

 • відмінно збирають бруд і воду. Вода не скупчується на поверхні покриття, а йде всередину;
 • за рахунок рельєфної еластичної поверхні гумового покриття, бруд з взуття видаляється, отже, у вашому домі, магазині або офісі завжди буде чисто;
 • мають високу стійкість до негативного впливу навколишнього середовища. Відмінно переносять морози, спеку і опади;
 • стійкі до синтетичних миючих засобів.
 • виключно міцні та довговічні.

Завдяки спеціальній технології, що дозволяє виготовляти різноколірні тематичні зображення, не порушуючи цілісності покриття, можна зробити вхідну групу яскравою і такою, що запам’ятовується з фірмовими логотипами і зображеннями.

Компанія «Захід-Мастерфайбр» пропонує укладання гумового покриття для дитячих майданчиків за новою технологією на підготовлену сипучу основу (грунт). При укладанні на таку основу, гумове покриття виготовляється з декількох шарів. Для підвищення стійкості і міцності. Загальна товщина покриття з гумової крихти не менше 20 мм.

Термін служби гумового покриття, укладеного на сипучу основу, безпосередньо залежить від якості підготовки основи.

Коротко про підготовку основи під дитячий майданчик:

 1. Знімається родючий шар грунту по всій площі майданчика глибиною 20 см. Задається нахил 0,5-1% та трамбується.
 2. Засипається щебінь фракції 20-40 мм товщиною 10 см та трамбується.
 3. Засипається щебінь фракції 5-20 мм товщиною 7-10 см та трамбується.
 4. Формується верхній шар товщиною 5 см з гран-відсіву фракції 0-5 мм.
 5. Укладається спанбонд (покривний матеріал, щільністю 60 г/м2) для захисту гумового покриття від проростання рослин;
 6. Для міцності основи на спанбонд укладаємо зварну дорожню сітку з вічком 25х50 мм.
 7. Наносимо перший шар (підкладка) з чорної крихти, товщиною від 10 мм;
 8. Наносимо фінішне покриття з профарбованої гумової крихти, товщиною від 10 мм.

При дотриманні всіх правил по підготовці основи, Ви отримаєте відмінний результат – яскраве і довговічне покриття з гумової крихти для дитячого майданчика!

История бренда «Мастерфайбр» началась еще в 1980 году, когда у Австралийской компании “Masterfibre” PTY LTD появилась идея переработки старых автомобильных покрышек в резиновую крошку с последующим превращением этих отходов в специальное травмобезопасное и долговечное покрытие для детских и спортивных площадок из резиновой крошки. Это произвело настоящий восторг, и уже через пару лет такие покрытия стали укладывать во всем мире.

Официально деятельность компании «Захид-Мастерфайбр» на территории Украины была оформлена в 2013 году. Для этого директор компании Суслопаров Олег посетил главный офис компании «Мастерфайбр» в Росии, успешно завершил теоретические и практические курсы обучения по технологии производства резиновых покрытий «Мастерфайбр» и получил эксклюзивное право на производство всего спектра продукции на территории Западной Украины на правах франшизы. Дальше в родном Ивано-Франковске было найдено подходящее помещение, собрана команда специалистов и уже через несколько месяцев было уложено первое резиновое покрытие для спортивной площадки.

При производстве резиновых покрытий ми всегда придерживаемся технологии, используем только высококачественные исходные материалы и специальное запатентованное оборудование. Мы даем гарантию на свои работы и проводим профилактический осмотр всех «своих» площадок каждый год.

Основные виды резиновых покрытий, что выпускаются компанией «Захид-Мастерфайбр»:

1. МАСТЕРСПОРТ, резиновое покрытие для спорта, травмобезопасное покрытие которое применяется для благоустройства спортивных площадок. Резиновое покрытие «Мастерспорт» подходит для занятий любым видом спорта, будь то, мини футбол, баскетбол или волейбол. Резиновое покрытие для спортивных площадок обладает повышенной эластичностью, хорошим отскоком мяча и защищает суставы спортсменов от травм. Бесшовное покрытие обладает высокой адгезией с бетонным основание. Резиновое спортивное покрытия имеет множество маленьких связанных между собой воздушных полостей, сквозь которые и проходит жидкость, попавшая на поверхность, поэтому лужи на таком покрытии не скапливаются.

2. МАСТЕРФАЙБР, основным предназначением покрытия «Мастерфайбр» является благоустройство детских площадок, дворовых территорий, зон отдыха, пешеходных дорожек, ступеней. Основание под резиновое покрытия – асфальт, бетон или утрамбованная песчано-гравийная смесь.  Основным достоинством резинового покрытия является его надежность, простота в укладке, легкий уход. Вода не скапливается на резиновом покрытии, а проходит сквозь него, благодаря чему, на поверхности не бывает луж, и дети могут играть на нем сразу после дождя.Для создания травмобезопасного покрытия могут использоваться как однослойные, так и двухслойные покрытия типа Сэндвич, обеспечивающие дополнительную безопасность детей.

3. МАСНИПУР, профессиональное покрытие для стадионов и беговых дорожек. Резиновое покрытие для беговых дорожек «Маснипур» является бесшовным. Основным его отличием от других подобных материалов является двухслойная структура. Первый слой – подложка, второй слой – поверхностный, изготавливается с помощью специального спрея. Резиновое покрытие «Маснипур» устойчиво к механическим повреждениям, а также выдерживает соприкосновения с шипами спортивной обуви, обладает шероховатой поверхностью, обеспечивающей антискользящий эффект.

Чтобы купить резиновое покрытие для детской площадки, бесшовное покрытие для спортивных площадок, профессиональное резиновое покрытие для беговых дорожек позвоните по телефону (066) 864-23-53 или напишите нам на электронный адрес zahid-master@ukr.net, и наши специалисты сами свяжутся с Вами и проконсультируют по поводу цены покрытий из резиновой крошки.

 

 

 

 

 

 

 

Компанія “Захід-Мастерфайбр” пропонує НОВИНКУ – гумове покриття, яке зможе укласти кожен!

М’який асфальт – це спеціальний набір елементів, що дозволяє самостійно приготувати робочу суміш для подальшого монтажу покриття.

М’який гумовий асфальт – це красиві майданчики і доріжки з гумової крихти.

Сфера застосування:

 • оформлення прибудинкових територій та зон відпочинку;
 • пішохідні або садові доріжки;
 • покриття на сходах, пандусах та балконах;
 • зони навколо басейну;
 • травмонебезпечні ділянки на дитячих та спортивних майданчиках;
 • ремонт існуючого безшовного покриття.

М’ЯКО – ЗРУЧНО – КРАСИВО – НАДІЙНО

Нове професійне покриття для бігових доріжок Tetrapur Enz III s – від 800 грн/м² з роботою та матеріалами. Безшовне поліуретанове покриття типу «сендвіч». Водонепроникне, виготовляється безпосередньо на об’єкті.

Шари покриття:

 1. Грунтувальний – прймер.
 2. Базовий – мат з гумової крихти SBR, 10 мм.
 3. Герметизуючий – порозаповнювач.
 4. Верхній – ґрунтовка + EPDM гранули, 3 мм