Ігрове обладнання для дитячих майданчиків


ТОВ «ЗАХІД-МАСТЕРФАЙБР» пропонує широкий асортимент вуличного ігрового обладнання для облаштування дитячих та спортивних майданчиків. Все обладнання відповідає європейським технологічним стандартам, що підтверджено сертифікатами безпеки TUV. Продукція різноманітна за формою, віковою групою та має яскравий дизайн.

В асортименті усі види конструкцій, якими обладнуються дитячі майданчики: гірки, гойдалки, каруселі, гойдалки на пружині, балансири, ігрові комплекси, пісочниці та багато іншого.

Гірки. Дитяча гірка – один з найбільш затребуваних елементів дитячого майданчика.

Дитячі гірки випускаються для різних вікових категорій (для дітей до 7-ми років або старше) зі спусками, виготовленими з нержавіючої сталі або склопластику. Обидва ці матеріали мають ряд переваг перед іншими матеріалами. Зокрема мають більш тривалий термін безпечної експлуатації. Є гірки з особливим дизайном – виготовлені у формі тварин.

Гойдалки. Дитячі гойдалки – універсальний і всіма улюблений ігровий елемент. Без гойдалок будь-який майданчик буде скучним та неповним.

Усі гойдалки виготовлені з міцних екологічно чистих матеріалів: натурального дерева або металу з полімерним покриттям. В асортименті одномісні, двомісні, чотирьохмісні гойдалки з гнучкою або жорсткою підвіскою.

Гойдалки від ТОВ «ЗАХІД-МАСТЕРФАЙБР» стануть яскравим доповненням дитячого майданчика і порадують Вашу дитину.

Каруселі. На сьогоднішній день дитячі каруселі займають лідируючі позиції в асортименті ігрового обладнання для відкритих майданчиків, нарівні з гойдалками.

Усі каруселі одного типу − платформні. З усіх типів каруселей, саме платформний вважається найбезпечнішим для дітей. Платформа каруселей покрита  вологостійкою ламінованою фанерою. Це покриття забезпечує безпечне перебування дитини на каруселі під час гри, а також продовжує експлуатаційний термін виробу.

Гойдалки на пружині. Гойдалка на пружині – це те ігрове обладнання для дитячого майданчика, без якого останнім часом не обходиться практично жодний майданчик. Різноманітність видів і форм дозволяє використовувати гойдалку на пружині для дітей різних вікових груп.

Гойдалка на пружині – це ігровий елемент дитячого майданчика, посадковий модуль якого закріплений на пружині на певній відстані від рівня ігрового покриття. Розгойдування модуля щодо нижньої точки кріплення пружини відбувається за рахунок зміщення центру ваги у верхній частині конструкції відвідувачем атракціону.

Гойдалки на пружині бувають двох типів: з сидінням; без сидіння. Гойдалка з сидінням в свою чергу поділяється на одномісну або багатомісну. Багатомісна качалка дозволяє одночасно грати на ній двом і більше дітей, розташувавшись або на протилежно розміщених сидіннях, або на сидіннях, розміщених поруч один з одним.

Завдяки гойдалці на пружині Ваш дитячий майданчик буде цілісним і гармонійним.

Балансири. Гойдалки-балансири – це ще один неодмінний атрибут дитячого майданчика.

Традиційно такі гойдалки встановлюються в улюблених місцях відпочинку дітей: у парках, у дворах, на дитячих майданчиках. Гойдалка-балансир володіє високою міцністю і безпекою, оскільки  використовується модернізований вузол гойдання.

Гойдалка виконана з міцних екологічно чистих матеріалів: натуральної соснової дошки та металу з полімерним покриттям.

Пісочниці. Пісочниця – найпростіший і доступний ігровий елемент дитячого майданчика. Саме з пісочниці найчастіше і відбувається перше знайомство дитини з дитячим майданчиком.

Наші пісочниці – яскраві і міцні, вони сподобаються Вашим дітям, тому ми пропонуємо великий вибір і безліч варіантів. Пісочниця з дахом, тіньовим навісом, пісочниці з кришками, які відкриваючись, трансформуються у зручні столики для гри, пісочниці «каскад» та інші.

Пісочниці виконані з металу з полімерним покриттям, клеєного бруса і вологостійкої фанери.

Ігрові комплекси. Дитячі ігрові комплекси – це все що потрібно для повноцінного активного відпочинку дітей на свіжому повітрі і здорового їх розвитку. Такі комплекси користуються великим попитом оскільки виконані у високій якості, мають привабливий і яскравий дизайн, максимально функціональні та дозволяють дітям фізично розвиватися, підвищують їхню витривалість та логічне мислення.

ТОВ «ЗАХІД-МАСТЕРФАЙБР» пропонує ігрові комплекси для дітей різних вікових груп (від 3-х до 6-ти, від 7-ми до 14-ти років). Основна відмінність дитячих комплексів групи від 7-ми до 14-ти років – це висота платформи і стартового майданчика гірки. Для дитини старше 7-ми років, згідно стандарту Євросоюзу EN-1176, допустима висота вільного падіння 1500 мм.

З повним асортиментом та цінами на дитяче ігрове обладнання Ви можете ознайомитися у нашому прайсі, а також знайдете там ще багато цікавого обладнання.

Ціни на ігрове обладнання для дитячих майданчиків