Гумова плитка

від 550.0грн/м2

Якість покриття підлоги спортивних та тренажерних залів прямо впливає на безпеку та комфорт відвідувачів. На спортивне покриття покладаються завдання по фіксації важких тренажерів, амортизації ударів при падінні інвентарю, поглинання шуму.

Покриття для тренажерного залу не повинно створювати складності в прибиранні, відблискувати під природним і штучним світлом. Важливі якості спортивного покриття – це висока зносостійкість, достатня м’якість та екологічність. Усім цим умовам відповідає покриття з гумової плитки.

Гумова плитка виготовляється шляхом змішування гумової крихти, поліуретанового клею та барвника в однорідну масу. Далі отриману масу поміщають в форму під прес, до отримання потрібної щільності та товщини.

В процесі виготовлення клей виконує функції зв’язуючого елемента. Завдяки йому суміш набуває консистенції, яка потрібна для подальшого формування.

Основні характеристики:

Форма Квадратна
Розмір 500 х 500 мм
Товщина 10-40 мм
Колір Чорний, сірий, червоний, помаранчевий, зелений, синій, коричневий, жовтий

 

Основа під гумову плитку: бетон, асфальт, дерево або будь-яка друга тверда основа; утрамбована піщано-гравійна основа з нахилом для відтоку води.

Застосування: дитячі та спортивні ігрові майданчики, спортивні, тренажерні та фітнес зали.

Властивості гумової плитки для спортивних залів:

– травмобезпечна;

– не скользить;

– має хороші амортизаційні властивості;

– стійка до механічних пошкоджень та стирання;

– стійка до температурних перепадів;

– шумо та звукопоглинання;

– легкість монтажу та догляду;

– широка кольорова гама, можливість комбінування декількох кольорів.

Інша продукція компанії