Гумова плитка для дитячих ігрових майданчиків


М’яка гумова плитка створена спеціально для безпеки на дитячих майданчиках і в дитячих ігрових комплексах. Покриття виготовляється у вигляді кольорової гумової плитки, двох форм:

– квадратна 500х500 мм;

– шестикутна 470х470 мм.

Плитка доступна у різних товщинах від 20 до 50 мм. Плитка товщиною 20 мм укладається шляхом приклеювання до основи за допомогою поліуретанового клею, а плитка 25-50 мм з’єднується між собою з’єднувальними пластиковими втулками (входять в комплект).

Великий вибір кольорів: зелений, теракотовий, синій, коричневий, сірий, чорний, жовтий, помаранчевий.

Гумова плитка укладається на тверду основу або гравійно-щебеневу.

Властивості покриття для дитячих майданчиків:

  1. Травмобезпека. Спеціальна конструкція гумової плитки та амортизаційні властивості ефективно захищають дітей від травм пов’язаних з падінням.
  2. Антиковзний ефект. Гумова плитка не ковзає навіть при намоканні, на її поверхні не утворюються калюжі, завдяки чому діти можуть грати на ній в будь-яку погоду.
  3. Зносостійкість. Гумова плитка стійка до механічних пошкоджень і стирання.
  4. Довговічність. Гумова плитка володіє винятковою довговічністю і стійкістю до зносу.
  5. Екологічність. Покриття виготовляється з екологічно чистого безпечного матеріалу, що відповідає нормам медичної безпеки для дитячих ігрових майданчиків.
  6. Яскравий дизайн, різноманітність фактур і колірної гами дозволяє викладати поверхні з оригінальними геометричними малюнками.
  7. Температурний режим від -40 ° до + 50 ° С. Плитка стійка до атмосферних впливів. Вона не нагрівається до небезпечних температур, не замерзає і не втрачає своїх експлуатаційних властивостей.
  8. Простота монтажу. Покриття легко монтується і при потребі ремонтується.

Ознайомитись з повний асортиментом та цінами на гумову плитку можна завантаживши прайс Гумова плитка, або звязатися з нашими менеджерами за вказаними телефонами.