Гумова плитка

від 420.0грн/м2

Дитячі ігрові майданчики, парки атракціонів, місця активного проведення дитячого дозвілля – це місця, де є висока ймовірність падінь та ударів. Тому такі території мають бути обладнані безпечним покриттям, м’яким, але водночас пружнім. Одним з таких покриттів є гумова плитка.

Гумова плитка є продуктом пресування гумової крихти та поліуретанового зв’язуючого.

Структура покриття:

 • верхній шар виконаний з крихти фракції 1-2 мм, що робить поверхню плитки гладкою та естетичною.
 • нижній (амортизуючий) шар з гумової крихти фракції 2-3 мм, служить для зниження навантажень при контакті з гумовою плиткою.

Основні характеристики:

форма Квадратна
розмір 500 х 500 мм
товщина 20-40 мм
колір Чорний, сірий, червоний, помаранчевий, зелений, синій, коричневий, жовтий

Основа під гумову плитку: бетон, асфальт, дерево або будь-яка друга тверда основа; утрамбована піщано-гравійна основа з нахилом для відтоку води.

Основні властивості:

 1. Висока зносостійкість та міцність.
 2. Підвищена пружність, що забезпечує амортизацію при падінні.
 3. Не слизька, шорстка поверхня.
 4. Різноманітна кольорова гама, можливість комбінації декількох кольорів на одному майданчику, зонування площі та створенням орнаментів.
 5. Стійкість до температурних коливань, плитка не вигорає на сонці, не розтріскується на морозі, стійка до ультрафіолету.
 6. Швидко висихає після дощу, на плитці не утворюються калюжі, вода стікає в простір між плитами, навіть при намоканні плитка не буде слизькою.
 7. Легкість монтажу та ремонту, для укладання плитки не потребуються спеціальні навики.
 8. Хороше зчеплення поверхні з підошвою взуття, що забезпечує ортопедичні властивості, запобігає утворенню надмірних навантажень на суглоби.
 9. Хороші звукоізоляційні та шумопоглинаючі властивості, що є актуально при застосування в приміщеннях.
 10. Легкий догляд.

Особливості монтажу:

 1. Монтаж плитки товщиною 10 і 20 мм здійснюється на тверду основу шляхом приклеювання плитки за допомогою поліуретанового клею.
 2. Плитка товщиною 30 і 40 мм укладається на підготовлену сипучу або тверду основу, шляхом з’єднання плиток між собою за допомогою пластикових втулок або з проклеюванням плитки по торцю за допомогою поліуретанового клею.
 3. Основа повинна мати невеликий уклін (1-2 °) для відтоку дощової води.
 4. При укладанні плитки на тверду або сипучу основу потрібно встановлювати гумовий або бетонний бордюр по периметру майданчика.
 5. Укладання покриття повинно проводитися в суху погоду на підготовлену, очищену та суху основу. Оптимальна температура повітря для виконання робіт – від +5 ° С.
 6. Для придання плитці необхідних розмірів та форми її можна різати. Для цього підійде електролобзик або ножівка.
 7. Плитка може бути встановлена двома способами: зі зміщенням та без зміщення, тобто стик в стик.

Прайс-лист Частина 2 – гумова плитка