Гідроізоляція фундаменту, дахів, стін


564_b«Захід-Мастерфайбр» здійснює роботи з нанесення безшовних, обмазувальних гідроізолюючих систем глибокого проникнення будь-якої складності на об’єктах різного призначення (гідроізоляція приватних будинків, комерційних об’єктів), із застосуванням високоякісних Німецьких гідроізоляційних матеріалів. Гідроізоляція необхідна для захисту будинків і споруд від проникнення рідин, вологи та їх негативного впливу на матеріал конструкцій. Вона забезпечує надійну експлуатацію будівель і споруд , при цьому збільшуючи їх довговічність.
Різновиди гідроізоляційних робіт:
    Гідроізоляція покрівлі:
допомагає захистити покрівлю та підпокрівельні матеріали від руйнівної дії води і наявних у ній хімічних сполук.

    Гідроізоляція фундаменту:
гідроізоляція підвалів і фундаментів не дає воді проникати в будівельні конструкції з прилеглого до фундаменту ґрунту, що в свою чергу позбавляє від грибкового ураження дерев’яних частин будівель, вогкості, цвілі на стінах. Також допомагає запобігти руйнуванню підземних споруд і опорних конструкцій будівель внаслідок руйнівного впливу води і хімічних сполук, що містяться в ній.

520_b

    Внутрішня гідроізоляція та гідроізоляція підлоги:
у будівельних конструкціях, де є підвал, гідроізоляція підлоги та гідроізоляція перекриттів, а також стін від ґрунтової капілярної води є обов’язковою навіть якщо ґрунтові води відсутні в зоні підвалів.

523_b

    Відсічна гідроізоляція:
відсічна гідроізоляція виконується шляхом ін’єктування в поверхню спеціальних рідин та сумішів. Перед цим у матеріалі свердлити отвори – шпури – з кроком до 250 мм під кутом 30-45°С до лінії горизонту. Ін’єкційнісуміші перекривають капілярно-пористу структуру будівельних матеріалів, ускладнюючи проникнення ґрунтових вод.

529_b

    Гідроізоляція бетону:
проникаюча гідроізоляція призначена для забезпечення водонепроникності бетонних конструкцій – резервуарів, каналізаційних систем, тунелів, колодязів, підземних склепінь, фундаментів – і їх захисту від агресивних середовищ. Є унікальною системою захисту бетону від води та агресивних середовищ.

Дана технологія екологічно безпечна і допустима до застосування в житлових приміщеннях, басейнах і навіть в резервуарах з питною водою.

1

Всі види гідроізоляції можуть здійснюватися в Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Рівному, Ужгороді, Луцьку та інших містах України.

Використовуються тільки якісні матеріали для гідроізоляції.