Покриття для дитячих майданчиків

Покриття для дитячих площадокДля дитячих майданчиків ми робимо кілька видів водопроникних покриттів з багатою колірною гамою і різних по товщині — від 1 см до 2,5 см. Так само можливе влаштування спеціальних «подушок безпеки» товщиною до 10 см в зонах ризику. Всі покриття Мастерфайбр укладаються методом наливних килимів, тому не мають швів і можуть бути покладені в будь-яких важкодоступних місцях.

Покриття «Мастерфайбр» (мастерфайбер). Це покриття має товщину від 1 см до1 ,5-2 см. Може бути укладено як на тверду основу, так і на підготовлений грунт. У разі необхідності може бути зроблена під покриття антивандальна сітка — це додасть додаткову міцність самому покриттю.

Додаткові переваги:

Чи не потребує догляду: На відміну від піску або будь-якого іншого витратного матеріалу покриття Мастерфайбр не потребують догляду або заповнення. У разі необхідності його можна промити водою зі шланга або просто підмести. Зазвичай мати-природа робить це за нас.

Дренажні властивості:

Покриття Мастерфайбр виключно пористе і дощ прекрасно промиває його. Діти можуть гратися на майданчиках відразу після дощу, тому не потрібно дорогого дренажу.

покриття для дитячих площадок

Не накопичує забруднення: Витратні матеріали — такі як пісок, гранітний відсів — приховують бите скло, голки від шприців, служать середовищем для розмноження бактерій від випорожнень тварин. Мастерфайбр вирішує ці проблеми.

Довговічність: Гумова крихта з шин — найміцніший гума, яка може бути, і володіє винятковою довговічністю і стійкістю до зносу.

Кольори: Покриття Мастерфайбр може бути виготовлено в широкій колірній гамі і навіть на одній площадці може бути різного кольору.

Рельєф і контури: Покриття Мастерфайбр може бути укладено на самому складному рельєфі, і мати будь-які контури.

Захист на атракціонах: Покриття Мастерфайбр може бути укладено на металеві або дерев’яні частини ігрових атракціонів для додаткової безпеки.

Непроникне для насіння:  Бур’яни або трава не можуть прорости через цей продукт.

Різна товщина: Покриття Мастерфайбр робиться різної товщини. Його можна зменшити до 10 мм в тих місцях, де не потрібен захист від падіння дітей з висоти.

Вандалізм: У зв’язку з тим, що продукт покладений на грунт як єдине безшовне покриття і є надзвичайно міцним, покриття Мастерфайбр Вандалостійке. Якщо ж відбудеться злісний вандалізм, то ремонт може бути виконаний легко і швидко.

Дізнатися ціни на покриття для дитячих майданчиків в Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Рівному, Хмельницькому та Україні можна за контактами вказаними на сайті!

З 2004 року ми запустили у виробництво новий вид покриття, розроблений спеціально для дитячих майданчиків. Це двошарове покриття, нижній шар якого складається з гумової крихти та за характеристиками він відповідає покриттю «Мастерфайбр», як і всі покриття в цілому. Другий шар являє собою 5-ти міліметрове покриття з яскравої каучукової крихти. Покриття так і називається — Сендвіч-Гумібо.

Так само на дитячих майданчиках ми робимо спеціальні «подушки безпеки» в зонах підвищеного ризику. Це дуже товстий — до 10 см — спеціальний шар з крупної гумової крихти, який може бути укладений на утрамбований грунт, а зверху — покриття або «Мастерфайбр», або «Сендвіч-Гумібо». Таким чином влаштовані дитячі майданчики відповідають європейським стандартам безпеки.

Виготовляємо та встановлюємо покриття для дитячих майданчиків в Івано-Франківську, Тернополі, Львові, Хмельницькому та інших областях. Високоякісне покриття для спортивних майданчиків від компанії Мастерфайбер.

Новини компанії


Цікаве відео
Дивитися всі відео ролики