Універсальне покриття

Покриття з гумової плитки – одне із самих масових та популярних покриттів. Гумова плитка є універсальним рішенням, оскільки може застосовуватися як для дитячих, так і для спортивних майданчиків, присадибних ділянок, зон відпочинку. Монтується таке покриття практично на будь-яку поверхню – асфальт, бетон, дерево, гранвідсів та ін.

У гумовій плитці поєднуються всі позитивні якості багатофункціонального покриття.

Основні властивості гумової плитки:

  • Травмобезпека. Гумова плитка володіє відмінними амортизаційними та зчіпними властивостями, що виключає можливість отримання травми при падінні.
  • Покриття не утримує вологу, завдяки цьому йому притаманні антиковзні властивості, що є особливо актуальним після дощу та в зимовий період.
  • Довговічність. Гумова плитка володіє високим рівнем міцності та зносостійкості, не стирається з часом і не ламається.
  • Стійкість до температурних коливань. Плитка надійно витримує перепади температур в літній та зимовий час, не розтріскується на морозі та стійка до ультрафіолету.
  • Легкість та швидкість монтажу в порівнянні з іншими покриттями. Є можливість заміни окремих пошкоджених плиток, без демонтажу всього покриття. Також гумову плитку можна демонтувати повністю та перенести при потребі в інше місце.
  • Хороші звукоізоляційні та шумопоглинаючі властивості, що є актуально при застосуванні в приміщеннях.
  • Гумова плитка є екологічною, не токсичною та абсолютно безпечною для людей та навколишнього середовища.

Ми пропонуємо травмобезпечну кольорову гумову плитку товщиною 20, 30, 40 мм, яку виготовляємо на власному обладнанні у м. Івано-Франківськ. У нас ви також можете замовити укладання гумових покриттів.

Гумова плитка від виробника – це якість за доступною ціною.